"Lombard. Życie pod zastaw" odcinki 242-46. Lombard stawia na ekologię! Czy Mariusz i Andżelika się w końcu pogodzą? [CO SIĘ WYDARZY]

Czas na nowy tydzień z serialem "Lombard. Życie pod zastaw"! Co tym razem spotka pracowników i klientów firmy Kazimierza? Sprawdź streszczenia odcinków!

Multimedia

"Lombard. Życie pod zastaw" odcinki odcinki 242-246. od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w TV Puls - sprawdź program tv

Odcinek 242. - 4.11 o godz. 19:00
W lombardzie pojawia się chłopak o pseudonimie Szczur. Chce sprzedać lornetkę, którą - jak twierdzi - wydobył z wraku na dnie Bałtyku. W czasie, gdy Maciek i Roman zastanawiają się, co z nią zrobić, przychodzi drugi chłopak - Krab, który na widok lornetki wpada w zachwyt. Chłopaki z lombardu nie chcą, aby ktoś im sprzątnął klienta sprzed nosa, więc przebijają cenę.

Kazimierz postanawia wezwać Kaweckiego, aby ocenił wartość lornetki. Okazuje się, że co prawda jest z czasów drugiej wojny, ale posiadanie jej oznacza kłopoty.Roman zastępuje Adka, który jest na wakacjach. Maćka odwiedzają koleżanki, ale przychodzi do niego jeszcze ktoś, kto ma do przekazania ważną informację i propozycję. W lombardzie pojawia się Zefel z wieńcem pogrzebowym.

Odcinek 243. - 5.11 o godz. 19:00
Jarek to 31-letni wysportowany chłopak, który trenował lekkoatletykę. Biega w amatorskich półmaratonach, w których stale wygrywają biegacze z Kenii. Jarek chciałby ich pokonać i ma plan, jak to osiągnąć. W lombardzie pojawia się znów Zefel, który został w mieście po pogrzebie kolegi. Chce spróbować swoich sił w castingu do filmu o górnikach. Zefel jest przekonany, że dostanie rolę. Mariusz próbuje wytłumaczyć się Andżelice z pocałunku z Justyną. Jednak nie dochodzi do tego, ponieważ Andżelika dostaje informację, która ścina ją z nóg...

Odcinek 244. - 6.11 o godz. 19:00
Do rodziny Wicików przyjeżdża niespodziewanie stryj z Ameryki, który od dawna się nie odzywał. Z okazji narodzin córki, wiele lat wcześniej, szczodry wujek wysłał do Polski pieniądze. Wicik wykorzystał naiwność wujka i wymyślił narodziny kolejnego dziecka - wymarzonego przez wujka chłopca, dziedzica rodziny, któremu sam nadał imię Ronald, na cześć Ronalda Regana.

Do lombardu przychodzi influencerka, która chce na swoim blogu zdać relację z wizyty. Kazimierz nie wyraża na to zgody. Dziewczyna jest oburzona! Beton wraca coraz później z pracy. Czy powodem jest nawał obowiązków, czy może coś innego, co ma związek z Benią?

Odcinek 245. - 7.11 o godz. 19:00
Do lombardu przychodzi Włodzimierz, przyjaciel Kazimierza z dawnych czasów. Niegdyś także właściciel sieci dobrze prosperujących kantorów. Popadł niestety w kłopoty z powodu podejrzanych interesów wspólnika, o których nie wiedział. Włodzimierz nie tylko stracił twarz i pieniądze, ale także zapożyczył się na dużą sumę - 100 tysięcy, które musi oddać.

Mężczyzna jest pasjonatem wyścigów i jest przekonany, że ma pewniaka, a w zasadzie piątkę pewniaków. Problem polega na tym, że nie ma na to pieniędzy. Postanawia je pożyczyć od Kazimierza. Czy Włodzimierzowi uda się przekonać dawnego przyjaciela, aby wszedł z nim w interes?

11-letnia Nadia mimo młodego wieku, jest mistrzynią gry w bule. Nie może jednak rozwijać swoich pasji z powodu rodzinnych problemów. Na czym one polegają? Co ojciec Nadii przyniósł pewnego dnia do lombardu i dlaczego stało się to początkiem całej serii komplikacji?

Odcinek 246. - 8.11 o godz. 19:00
Lućmierzowa to starsza, 80-letnia kobieta unieruchomiona w łóżku po udarze. Opiekuje się nią 50-letni syn, który od lat zmaga się z chorobą alkoholową. Stosunki między matką i synem są bardzo napięte. Pewnego dnia do ich domu przychodzi ksiądz Tadeusz. Skłócona z synem Lućmierzowa proponuje księdzu, że zapisze kościołowi dom, w zamian za opiekę kogoś bogobojnego.

Jaka tragedia, która ma wciąż wpływ na Lućmierzową i jej syna, wydarzyła się w rodzinie parę lat wcześniej? Dlaczego oboje tak bardzo się nie znoszą? Czy dzięki interwencji księdza i Lolka , uda się im pogodzić? Kazimierz , Lolek i Beata dbaja o ekologię i wcielają w życie zasady segregowania śmieci - w lombardzie pojawiają się pojemniki do ich sortowania. Pojawia się też ktoś, kto nie do końca rozumie idei dbania o środowisko. Tymczasem Andżelika oświadcza Mariuszowi coś, co jest dla niego zupełnym zaskoczeniem.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×