"Lombard. Życie pod zastaw" odcinki 247-51. Lolek umawia się na randkę z Dagmarą! Mariusz został pobity?! [CO SIĘ WYDARZY]

W nowym tygodniu w serialu "Lombard. Życie pod zastaw" sporo się wydarzy! Lolek po raz kolejny spotka się z Dagmarą, Ziutek znajdzie się na celowniku opieki społecznej, a Beton zacznie nowe śledztwo! Co jeszcze się wydarzy? Sprawdź w streszczeniach!

Multimedia

"Lombard. Życie pod zastaw" odcinki odcinki 247-251. od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w TV Puls - sprawdź program tv

W nowych odcinkach serialu poznamy dalsze losy relacji Mariusza i Andżeliki, a także dowiemy się, co dzieje się u pozostałych pracowników lombardu. Nie zabraknie oczywiście wzruszających, ekscytujących i zabawnych historii klientów.

Odcinek 247. - 11.11 o godz. 19:00
Tomasz "Jugol" Jugowski to gangster i były partner Dorki. Mają 5-letnią córkę Nikolę. Dorka, która sama wychowała się bez ojca, chciałaby uchronić Nikolę przed brakiem obecności taty w jej życiu. Jednak jej były partner zachowuje się w stosunku do dziecka bardzo nieodpowiedzialnie. Pewnego dnia dzieje się coś, co mogło skończyć się tragicznie dla 5-latki.

Tymczasem, w lombardzie pojawia się Łapicki z kolegami. Mężczyźni są pod wpływem alkoholu i chcą zastawić motorynkę. Czy pojazd rzeczywiście należy do Łapickiego, który twierdzi, że jest jedynym właścicielem? Mariusz wciąż jest pogrążony w rozterkach związanych z Andżeliką . Kobieta nie ma ostatnio dobrego czasu. Benia orientuje się, że w lombardzie dawno nie było Roleckiego. Próbuje się z nim skontaktować, ale bezskutecznie.

Odcinek 248. - 12.11 o godz. 19:00
Urbanek to 50-letni pisarz który, sprzedał wraz z żoną mieszkanie w mieście, aby wyprowadzić się na wieś. Urbankowie mają modnie urządzony dom, a w wypielęgnowanym ogródku uprawiają zdrowe warzywa i hodują kury. Ich sąsiadem jest rolnik Siennicki, przez którego upragniony spokój pisarza szybko znika.

Do lombardu przychodzi para kumpli: Sejnowski i Kuczak. Mężczyźni chcą zastawić złoty medal paraolimpijski jednego z nich. Jednak transakcję przerywa siostra Sejnowskiego. Dlaczego tak bardzo jest przeciwna sprzedaży medalu? Lidka i Beton badają sprawę Ryżego , który trafił do tego samego szpitala, w którym leży Kielak.

Odcinek 249. - 13.11 o godz. 19:00
Feliks Jurczak to słynący z uczciwości pedagog i społecznik, dyrektor miejscowego liceum. Kandyduje również w najbliższych wyborach na posła. Pewnego dnia mężczyzna budzi się po spotkaniu ze sponsorami swojej kampanii i nie potrafi odtworzyć wydarzeń poprzedniej nocy. Jeszcze tego samego dnia otrzymuje kompromitujący filmik z jego udziałem... Kobieta w zamian za dyskrecję żąda pożyczki 30 tysięcy złotych. Cała kariera Jurczaka staje pod znakiem zapytania.

Tymczasem, do lombardu przychodzi kobieta, która chce sprzedać drona z kamerą. Klientka jest przekonana, że jej mąż używa sprzętu do podglądania sąsiadki. On z kolei twierdzi, że w kamerze zachowały się ważne materiały na temat ptaków.

Mimo słabego zdrowia Rolecki wypisuje się ze szpitala na własne życzenie. Andżelika i Lolek są świadkami dziwnego zachowania złomiarza. Lolek umawia się do kina z Dagmarą. udziela jej również cennej lekcji na temat segregacji śmieci. Tymczasem w lombardzie zjawia się Kaja, która zauważa, że przyjaźń Lolka i Dagmary nabrała rozpędu. Ma w związku z tym pewien plan.

Odcinek 250. - 14.11 o godz. 19:00
Natalska to prosta kobieta, która dorabia jako sprzątaczka. Mimo, iż w przeszłości była na bakier z prawem, znajduje zatrudnienie u eleganckiej i dobrze sytuowanej 40-letniej Rzewińskiej. Pewnego dnia okazuje się, że z domu Rzewińskiej zginęła drogocenna kolia. Mniej więcej w tym samym czasie z więzienia wyszedł mąż Natalskiej.

Andżelika znajduje leżącego przed lombardem nieprzytomnego Mariusza. Wygląda, jakby go ktoś pobił. Tymczasem były trener kitesurfingu zastawia w lombardzie latawiec. Okazuje się, że to sprzęt człowieka, którego silny wiatr zepchnął na przystań, wskutek czego ten zmarł.

Do Ziutka i Grażyny przychodzi kolejna kontrola z opieki społecznej. Pracownica MOPS-u próbuje za wszelką cenę znaleźć jakieś uchybienia. W sprawę wtrąca się Kazimierz , który postanawia wcielić w życie swój pomysł.

Odcinek 251. - 15.11 o godz. 19:00
31-letni Borowski zwycięża w konkursie na produkcję najlepszego piwa amatorskiego. Mężczyzna, który na co dzień pracuje w korporacji, ma plan i marzenie, aby zająć się produkcją tego trunku. Z braku wystarczającej ilości pieniędzy na rozkręcenie biznesu, postanawia zastawić w lombardzie dom.

Kazimierz jest zainteresowany transakcją. Wkrótce odkrywa, że narzeczona Borowskiego, Honorata, jest temu przeciwna. Wraz z przyjacielem mężczyzny, Sylwkiem, chcą go w ten sposób ustrzec przed ewentualnym bankructwem. Okazuje się, że w piwny biznes niespodziewanie chce wejść także Maciek. Następują jednak pewne zawirowania i chłopak musi się wycofać.

W lombardzie pojawia się również mężczyzna, który zastawia telefon - upominek od byłej żony. Z jakiego powodu chce się pozbyć przedmiotu? Weronika zdała egzamin poprawkowy i planuje przenieść się do innego miasta, by tam uczęszczać do prywatnej szkoły aktorskiej. Chce, by Maciek pojechał razem z nią.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kamińska (gość)

    Super tęsknię nie mogę się doczekać lombard 🤩🤩🤩🤩 mariusz i Angelika ♥️

    11.11.2019 15:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×