"Lombard. Życie pod zastaw" odcinki 252-56. Benia jest w ciąży?! Dagmara wprowadzi się do Lolka [CO SIĘ WYDARZY]

Czas na nowy tydzień z najpopularniejszym serialem TV Puls! W odcinkach 252-56. sporo wydarzy się w uczuciowym życiu bohaterów, przełom nastąpi w relacjach Beni i Betona oraz Andżeliki i Mariusza. Sprawdź streszczenia!

Multimedia

"Lombard. Życie pod zastaw" odcinki 252-56. od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w TV Puls - sprawdź program tv

Pracownicy lombardu znów będą musieli zmierzyć się z nietypowymi klientami i dziwnymi sytuacjami. Również w ich życiu prywatnym nie będzie brakowało zawirowań! Czego możemy się spodziewać? Sprawdźcie w poniższych streszczeniach!

Odcinek 252. - 18.11 o godz. 19:00
18-letni Franek Mikulski przeżywa trudny czas z powodu zmiany szkoły przed maturą. Wkrótce w jego klasie dochodzi do drobnych kradzieży. Rzeczy, które znikają uczniom pojawiają się później w lombardzie. Kim jest złodziej? Czy Franek ma z tym coś wspólnego?

W lombardzie zjawia się Rolecki, który za punkt honoru obiera sobie zwrot kosztów za pomoc w opiece i leczeniu. Pracownicy nie chcą o tym słyszeć, lecz mężczyzna jest nieugięty – chce oddać pieniądze - co do grosza! Andżelika po ostatnich wydarzeniach potrzebuje bliskości. Kobieta nie potrafi jednak określić co czuje do Mariusza.

Do lombardu trafia z pozoru zwykła szafka z szufladami. Z powodu braku miejsca jest wyniesiona od razu do magazynu. Z niewiadomych przyczyn, chwilę po zastawieniu przedmiotu w lombardzie pojawiają się podejrzani ludzie, którzy najpierw przeszukują główną salę, a później magazyn.

Odcinek 253. - 19.11 o godz. 19:00
Miśka i Inga są prześladowane ze względu na swoją orientację seksualną. Kiedy nieznany sprawca wybija im szybę, Inga sprzedaje rzeczy w lombardzie, żeby mogła wstawić nową. W tym samym czasie Miśka zostaje zwolniona z przedszkola - również ze względu na swoją orientację.

Jenny, która ma polskie korzenie, przyjechała z USA do Polski. Dziewczyna jednak źle zrozumiała ofertę operatora przez co wydzwoniła rachunek na osiem tysięcy złotych. Musi znaleźć sposób jak go spłacić. Benia i Beton odwożą Zenobię i cieszą się sobą podczas romantycznej kolacji. Następnego dnia Benia ma mdłości. Zosia sugeruje jej, by zrobiła test ciążowy.

Odcinek 254. - 20.11 o godz. 19:00
31-letnia Ania uwielbia adrenalinę i wciąż poszukuje nowych wyzwań. Dziewczyna jest zafascynowana slacklinem. Podjęcie wyzwania uniemożliwia jej jednak pojawienie się policji. Mimo to Ania nie ma zamiaru rezygnować. Jej chłopak Paweł robi wszystko, żeby nie dopuścić do jej przejścia, ponieważ boi się o jej życie.

W lombardzie pojawia się Janusz, który umówił się na randkę w restauracji i podczas jej trwania wymknął się do lombardu, żeby zastawić zegarek i mieć pieniądze na opłacenie rachunku. Parę dni później mężczyzna pojawia się ponownie - znów idzie na randkę. Zaczyna narzekać, że ta znajomość kosztuje go zbyt dużo pieniędzy i wydaje mu się, że kobieta go naciąga.

Tymczasem Góral przekazuje Patrycji ważną wiadomość od Ryżego, która dotyczy Kielaka. Kilka dni później, w mieszkaniu Adka pojawia się Blanka, która podaje się za siostrę Patrycji.

Odcinek 255. - 21.11 o godz. 19:00
Obdarzony wielkim talentem piłkarskim Filip był reprezentantem drużyny juniorów. Po wypadku, w którym stracił nogę - wydawało się, że pogrzebał wszelkie nadzieje na karierę. Jednak, odnalazł cel w życiu i został gwiazdą drużyny amp-futbolowej. Zespół właśnie szykuje się do turnieju, którego chłopak jest organizatorem. Niespodziewanie pojawia się problem...

Związek Dagmary i Lolka wchodzi w kolejny etap zażyłości - dziewczyna zostaje u niego na noc. Lolek daje jej klucze od mieszkania i sugeruje, że mogliby wspólnie zamieszkać. W trakcie kiedy kobieta przygotowuje kolację, Lolka odwiedza bez zapowiedzi jego matka Bożena. Widok Dagmary jest dla niej wielkim zaskoczeniem!

Odcinek 256. - 22.11 o godz. 19:00
Rafał i Ewelina to młode małżeństwo, które sprzedaje w lombardzie przedmioty odziedziczone w spadku po babci. Uwagę Lolka zwraca pięknie oprawiona w skórę książkę. Po ekspertyzie Ziomeckiego na jaw wychodzi szokująca prawda.

Adka niepokoi przedłużająca się w ich domu obecność siostry Patrycji, Blanki. Jednak to nie jest jego jedyny problem. W ich życiu niespodziewanie pojawia się bowiem kumpel Ryżego, który daje jasno do zrozumienia, że żona Adka zawsze będzie "kobietą Ryżego".

Tymczasem Maciek podejmuje ważną decyzję dotyczącą jego związku z Weroniką. Podczas nieobecności dzieci Andżelika i Mariusz znów zbliżają się do siebie. Po powrocie dziewczynek chcą im przekazać pewną informację. W domu Barskich panuje wielkie poruszenie po powrocie Marty. Ryży rusza w drogę do więziennego szpitala. Nie dociera jednak na miejsce.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Betus (gość)

  Kibicuje Mariuszowi i Andrzeli

  25.02.2020 21:22
 • Maciej Kokowicz (gość)

  Lomdarard zycie podzasfaw sms 7365 tk.lL 3

  11.01.2020 15:32
 • ilonka (gość)

  Do reżysera, Benia jest taką fajną kobietką a tak brzydko ją ubieracie, proszę, zróbcie coś z tym, źle tak jest

  29.12.2019 22:21
 • Dela (gość)

  Kocham serial lombard:) pozdrawiam bytom śląska

  11.12.2019 10:33
 • Dela (gość)

  Ja myślę super benia jest w ciąży a znowu tez Andżelika ciaza ojce mariusz... bo myślę mariusz codziennie ukrywać razem w lozka Andżelika kiedyś bede ciaza trzymaj kciuki.... a lolak mam nadzieję powoli wrócić do marta ... a ciężko adek i Patrycja... siostra namawiał jest zyje ryzym ukrywać chowac dom a Patrycja na pewno pilnie spotykamy ryzy a moze dziecko Sebastian jest ojca ryzy, szkoda adas. Powoli szał adas.

  11.12.2019 10:31
 • Kasiulek (gość)

  Chyba z Adkiem Patrycja nie jest do końca szczęśliwa... jak widać. Śmierć Ryżego nic nie zmieni . Mam nadzieję że scenarzyści nie dopuszczą do tego

  20.11.2019 21:49
 • Acha (gość)

  Nie że Benia grubsza i w ciąży, tylko że ma mdłości, i ma sprawdzić czy nie jest w ciąży

  17.11.2019 21:57
 • Gość (gość)

  A dlaczego obrażacie Benie, bo co grubsza to od razu w ciąży???

  17.11.2019 17:14
 • KK (gość)

  Myślę że to już chyba ostatnie odcinki tego sezonu😲😥

  17.11.2019 11:56
 • Adek (gość)

  Ryży i jego kumple nie dadzą im spokoju... Niech Ryży umrze w tym serialu!

  17.11.2019 10:18
 • Mela (gość)

  Wolę Patrycje z Ryżym, jakoś lepiej do siebie pasują.

  17.11.2019 03:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×