"Lombard. Życie pod zastaw". Powstała gra planszowa na podstawie serialu TV Puls! Od kiedy w sprzedaży?

„Lombard. Życie pod zastaw” to cieszący się popularnością serial Telewizji Puls i Studia A. Teraz każdy może poczuć się jak jego bohaterowie – na podstawie serialu firma Alexander we współpracy z Telewizją Puls stworzyła wciągającą planszówkę! Gra dostępna w sklepach już od listopada!

Multimedia

"LOMBARD. ŻYCIE POD ZASTAW" GRA PLANSZOWA

Kupić, sprzedać a może przyjąć pod zastaw? Takie m.in. dylematy mają pracownicy serialowego lombardu. Teraz każdy może zmierzyć się z podobnymi wyzwaniami, wcielić w jednego z bohaterów serialu (Andżelikę, Benię, Mariusza, Maćka, Lolka lub Adka) i sprawdzić się w grze planszowej „Lombard. Życie pod zastaw”! A przy okazji doskonale się bawić w gronie znajomych i rodziny!

Celem gry jest zarobić jak najwięcej pieniędzy a przy tym zdobyć uznanie szefa – pana Kazimierza. Sprzedajemy więc i kupujemy zastawiane produkty tak, aby zrobić jak najlepszy utarg. Trzeba podejmować dobre decyzje, gdyż niektóre z przedmiotów mają ukryte wady lub zalety, które odpowiednio obniżają lub podwyższają ich wartość. Naszymi przeciwnikami w grze są pozostali pracownicy, którym także zależy na uznaniu szefa.

Angelika zobaczy pocałunek Mariusza i Justyny! Kornelia zaczyna nową pracęZobacz więcej

Wygrywa ten, kto okaże się najlepszym strategiem i sprzedawcą roku! Gra dostarcza mnóstwo rozrywki dzięki niebanalnym zwrotom akcji, przezabawnym kartom licytowanych przedmiotów oraz sporej dawce humoru sytuacyjnego wprowadzanego przez karty klienta. Rozgrywka zmusza do interakcji pomiędzy graczami, dzięki czemu jest emocjonująca i porwie do zabawy każdego. Gra planszowa „Lombard. Życie pod zastaw” uczy też podejmowania ryzyka inwestycyjnego i sprytu w codziennych decyzjach zakupowych. W przeciwieństwie do innych gier finansowych, gracze sami w łatwy sposób sterują długością rozgrywki, dlatego zabawa nigdy się nie nudzi!

Gra „Lombard. Życie pod zastaw” będzie dostępna już od listopada we wszystkich dobrych sklepach z zabawkami! Planszówka otrzyma wsparcie promocyjne. W listopadzie zaplanowana jest miesięczna kampania reklamowa w TV Puls i PULS 2. Promocja gry obejmie też kluby planszówkowe oraz najważniejsze imprezy dla graczy takie jak „Planszówka na Narodowym” czy „Festiwal Gramy”. W grę „Lombard. Życie pod zastaw” będzie można także zagrać na wielu piknikach rodzinnych, spotkaniach mikołajkowych, czy festynach.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Mateusz (gość)

    Zaciekawiliście mnie ;) Serial oglądam także grę też chętnie przetestuję.

    13.11.2019 18:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×