"Lombard. Życie pod zastaw" sezon 4. Lolek i Marta wylądują razem w łóżku! Zwiastun nowych odcinków!

Mamy doskonałe wieści dla fanów serialu TV Puls "Lombard. Życie pod zastaw". 4. sezon produkcji nadchodzi wielkimi krokami, a w sieci właśnie zadebiutował zwiastun nowych odcinków. Zobaczcie, co wydarzy się w 4. sezonie serialu "Lombard. Życie pod zastaw"!

Multimedia

"Lombard. Życie pod zastaw" sezon 4. od poniedziałku, 25.02.2019 o godz. 19:00 w TV Puls! - sprawdź program tv

W ostatnim odcinku poprzedniej serii Marta (Agata Szafrańska) szykowała się do ślubu z Wojtkiem (Wojciech Zygmunt), ale ceremonia została przerwana, gdy w kościele nagle pojawił się Lolek (Jerzy Górski). Nie wiadomo, dlaczego zakłócił uroczystość. Czy wyzna Marcie miłość? Czy mimo gwałtownie przerwanej ceremonii, powiedziała jednak sakramentalne "tak" synowi Korynta?

Zwiastun nowego sezonu, który właśnie pojawił się w sieci, trochę nam zdradza na temat relacji Lolka i Marty. Okaże się, że para wyląduje razem w łóżku! Czyżby to był początek wielkiej miłości? Z niecierpliwością czekamy na nowe epizody "Lombard. Życie pod zastaw"!

Nowe odcinki już w lutym w TV Puls! Co się wydarzy?Zobacz więcej

W jednym z pierwszych odcinków 4. sezonu zjawi się Łęcki, detektyw, którego wynajmie Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) – właściciel lombardu, ojciec Adka i Marty (Mateusz Murański, Agata Szafrańska). Wraz z żoną Beatą (Małgorzata Szeptycka) Kazimierz martwi się, że ich dzieci wpadają w coraz to nowe kłopoty... Z kolei Adek w końcu zacznie układać sobie szczęśliwe życie z Patrycją (Paulina Jeżewska) i ich synkiem. Ale sielanka nie potrwa długo, gdyż z więzienia wyjdzie Ryży (Arkadiusz Tańcula) i zaczną się kłopoty...

Zobaczcie, co jeszcze wydarzy się w 4. sezonie serialu "Lombard. Życie pod zastaw"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Największa Fanka serialu (gość)

  Nie mogę się doczekać, uzależniłam się od tego serialu.... 😍

  09.02.2019 22:54
 • Pudlex (gość)

  Nie można się doczekać bedzie sie działo

  09.02.2019 14:03
 • Inteligent (gość)

  2010?? Ale tem media są dokładne dajcie spokój

  08.02.2019 22:18
 • Anna (gość)

  2010???? Cofniemy się w czasie??? 🤔

  08.02.2019 19:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×