"Lombard. Życie pod zastaw" sezon 4. Nowe odcinki od 25 lutego w TV Puls! Co się wydarzy?

TV Puls rozpocznie emisję 4. sezonu serialu "Lombard. Życie pod zastaw" już w lutym 2019 roku! Co się wydarzy? Czy ślub Marty i Wojtka dojdzie do skutku? Co spotka pozostałych bohaterów serialu?

Multimedia

"Lombard. Życie pod zastaw" sezon 4. od poniedziałku, 25.02.2010 o godz. 19:00 w TV Puls! - sprawdź program tv

Serial "Lombard. Życie pod zastaw" wraca z 4. sezonem do TV Puls. We Wrocławiu wciąż nagrywane są nowe odcinki, w których zobaczymy dalsze losy bohaterów i ludzi, którzy pojawią się w lombardzie z powodu różnych życiowych okoliczności.

Pierwsze spotkanie fanów z aktorami serialu TV Puls! Co w nowych odcinkach? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W ostatnim odcinku poprzedniej serii Marta (Agata Szafrańska) szykowała się do ślubu z Wojtkiem (Wojciech Zygmunt), ale ceremonia została przerwana, gdy w kościele nagle pojawił się Lolek (Jerzy Górski). Nie wiadomo, dlaczego zakłócił uroczystość. Czy wyzna Marcie miłość? Czy mimo gwałtownie przerwanej ceremonii, powiedziała jednak sakramentalne "tak" synowi Korynta? Co więcej, tuż przed ceremonią omal nie doszło do zamachu (udaremnionego bohatersko przez Mariusza), a Kornelia (Dorota Kamińska) pojawiła się u boku odwiecznego wroga Kazimierza – Korynta (Marek Wolny). Co zażyłość matki Maćka (Maciej Gisman) z Koryntem oznacza dla Kazimierza Barskiego?

W jednym z pierwszych odcinków 4. sezonu zjawi się Łęcki, detektyw, którego wynajmie Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) – właściciel lombardu, ojciec Adka i Marty (Mateusz Murański, Agata Szafrańska). Wraz z żoną Beatą (Małgorzata Szeptycka) Kazimierz martwi się, że ich dzieci wpadają w coraz to nowe kłopoty... Z kolei Adek w końcu zacznie układać sobie szczęśliwe życie z Patrycją (Paulina Jeżewska) i ich synkiem. Ale sielanka nie potrwa długo, gdyż z więzienia wyjdzie Ryży (Arkadiusz Tańcula), który znów zacznie nachodzić pracowników lombardu. Pytań, na które Kazimierz musi znaleźć odpowiedź, jest więc wiele: kto i dlaczego chciał dokonać zamachu na ślubie Marty? Czy Ryży zagraża Adkowi? Co knują Kornelia i Korynt? A może wynajęcie detektywa ma związek z małżeństwem Kazimierza?

Będzie 4. sezon serialowego hitu TV Puls! Kiedy premiera nowych odcinków? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Również w samym lombardzie pracy nie zabraknie – jak zawsze pojawią się nowi klienci, a wraz z nimi kolejne zaskakujące przedmioty, wśród nich m.in.: ul, cenne minerały, a nawet… ciągnik! Nadal będzie zaglądał tu stały klient Ziutek (Henryk Gołębiewski).

W obsadzie produkcji TV Puls ponownie zobaczymy bohaterów, w których wcielają siię m.in. Zbigniew Buczkowski, Dorota Kamińska, Michał Chorosiński, Henryk Gołębiewski, Małgorzata Szeptycka, Dominika Skoczylas, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska, Rita Weinar i Maciej Gisman. Pojawią się też nowi bohaterowie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Widz (gość)

  Kretyństwo aby kłaźć na ladę przy klientach całą karsetkę z kasą.🤔

  19.03.2019 20:08
 • Daniel (gość)

  Premier 25.02.2010 o godz. 19:00 kurde no to się 9 lat spóźniłem 😪

  19.02.2019 19:28
 • FAN SERIALU (gość)

  Serial super ludzie głosujcie na telekamerę 2019 to motywuje a serialowi się należy.

  05.02.2019 11:57
 • Martyna największa fanka serialu (gość)

  Nie mogę się doczekać ❤ Uwielbiam ten serial, chciałabym żeby nagrywali odcinki serialu bardzo długo, zagłosowałam na nich w Plebiscycie TeleKamery tele tygodnia wysłałam SMS o treści TK. L2 na numer 7265... Nie mogę się doczekać trzymam kciuki, uwielbiam ten serial i bardzo prosze o kontynuację tego serialu bo bez niego nie mogę żyć, #kochamTenSerial

  01.02.2019 21:00
 • Tomasz (gość)

  Okaże się pewnie, że syn Korynta jest spokrewniony z Martą wiec nie mogą zawrzeć ślubu.

  27.01.2019 23:06
 • Ewela (gość)

  Już czekam

  25.01.2019 20:49
 • Lidia (gość)

  Super serial jestem ciekawa jak potoczą się losy bohaterów filmu

  24.01.2019 14:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×