"Lombard. Życie pod zastaw" sezon 4. Zbyszek i Bercik ze "Świętej wojny" znowu razem! Krzysztof Hanke gościnnie w serialu!

W marcu 2019 TV Puls zaprasza na odcinek serialu "Lombard. Życie pod zastaw" z gościnnym udziałem Krzysztofa Hanke, który wraz ze Zbigniewem Buczkowskim tworzył przed laty niezapomniany duet w serialu "Święta wojna".

Multimedia

"Lombard. Życie pod zastaw" sezon 4. odcinek 161. w piątek, 15.03.2019 o godz. 19:00 w TV Puls! - sprawdź program tv

Widzów serialu TV Puls "Lombard. Życie pod zastaw" czeka kolejna niespodzianka! W odcinku z dnia 15 marca wystąpi gościnnie Krzysztof Hanke, który wraz ze Zbigniewem Buczkowskim tworzył niegdyś duet w serialu "Święta wojna". O czym opowiada "lombardowy" wątek z udziałem tych uwielbianych przez widzów aktorów?

Nowe odcinki już w lutym w TV Puls! Co się wydarzy?Zobacz więcej

- W "Lombardzie…" gram muzyka Górniczej Orkiestry Dętej, którego koledzy przez przypadek zostawili na stacji benzynowej – i to bez żadnych pieniędzy! Jedynym sposobem na to, abym wrócił na Śląsk, jest zastawienie czegoś w lombardzie. Sprawy jednak się komplikują i do akcji musi wkroczyć właściciel lombardu, grany przez Zbyszka Buczkowskiego. Niemałą rolę w moim wątku odgrywa też Ziutek, czyli Henryk Gołębiewski – zdradza Krzysztof Hanke i dodaje:

- Podczas kręcenia „Lombardu…” wróciły miłe wspomnienia z okresu, kiedy razem ze Zbyszkiem Buczkowskim graliśmy w "Świętej wojnie". Zbyszek również się śmiał, bo jemu też się przypomniały historie i język, jakim mówiłem w "Świętej wojnie". Zdradzę bowiem, że wcielając się w "Lombardzie…" w muzykującego górnika, mówię śląską gwarą. Mam nadzieję, że widzom spodoba się odcinek z moim udziałem.

Lolek i Marta wylądują razem w łóżku! Zwiastun nowych odcinków!Zobacz więcej

"Lombard. Życie pod zastaw" - o serialu

"Lombard. Życie pod zastaw" to pierwszy polski serial rozgrywający się w scenerii i w środowisku właścicieli lombardu. W głównej roli właściciela lombardu występuje Zbigniew Buczkowski, a partnerują mu m.in.: Dorota Kamińska, Michał Chorosiński, Henryk Gołębiewski, Małgorzata Szeptycka, Dominika Skoczylas, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska, Rita Weinar, Maciej Gisman i inni. W serialu pojawiają się też znani goście – do tej pory lombard odwiedzili m.in.: Paweł Nastula, Bartek Marszałek, Radek Liszewski z zespołu Weekend, Tomasz "Niecik" i Kabaret z Konopi.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×