"Lombard. Życie pod zastaw" sezon 5. 200. odcinek nakręcony! Co wydarzy się w 5. sezonie? Jak aktorzy wspominają 2 lata pracy nad serialem?

„Lombard. Życie pod zastaw” – 200 odcinków minęło jak jeden dzień! Na planie 5. sezonu, którego premiera w TV Puls już jesienią, aktorzy i ekipa świętowali zdjęcia do jubileuszowego odcinka. Był tort, życzenia i mnóstwo miłych wspomnień związanych z produkcją. Co aktorzy opowiadają o początkach pracy przy „Lombardzie…”? Czym widzów TV Puls zaskoczą nowe odcinki?

Multimedia

"Lombard. Życie pod zastaw" sezon 5. w TV Puls! - sprawdź program tv

Najczęściej pamięta się pierwszy dzień na planie, a to dlatego, że człowiek nie zna ekipy, nie wie, czy będzie się dobrze pracowało, jacy są aktorzy. Ale po pierwszych trzech dniach w „Lombardzie” wiedziałem, że będzie dobrze! A jak przeczytałem dwa pierwsze scenariusze, które były bardzo dobrze napisane, to potem okazało się, że wszystkie scenariusze trzymają wysoki poziom – i dlatego m.in. ten serial ma takie powodzenie – opowiada Zbigniew Buczkowski i dodaje:

Jedną z serialowych historii, które szczególnie wspominam, jest wątek pewnej pani – pomaga jej grany przeze mnie Kazimierz i wszystko kończy się dobrze. Ten odcinek mnie wzruszył i do dziś go pamiętam. W 5. sezonie jak zwykle będzie się bardzo dużo działo, widz będzie mile zaskoczony. A moje życzenie z okazji 200. odcinka „Lombardu” jest jedno – żeby ten serial nadal był tak lubiany jak obecnie. Bo dla aktora nie ma nic piękniejszego, jeśli to, co robi – cały czas się podoba!

Będzie 5. sezon? Kiedy nowe odcinki serialu TV Puls? Zobacz więcej

200. odcinek „Lombardu” to odcinek szczególny, będzie w nim dużo akcji i przewinie się motyw sportu. Jedna z lokacji była bardzo ciekawa i związana ze sportowymi emocjami – zdradza Dominika Skoczylas, która wciela się w Andżelikę – Świętując 200. odcinek uświadomiliśmy sobie, że to już nasz drugi wspólny rok na planie. Przeżyliśmy mnóstwo cudownych dni, wiele wzlotów, a ich zwieńczeniem są dwie Telekamery Tele Tygodnia, z których jesteśmy niezmiernie dumni. – mówi aktorka - W 5. sezonie w lombardzie zmieni się sporo, pojawi się też jedna postać, która sporo namiesza w życiu Ziutka (Henryk Gołębiewski) – dodaje Dominika.

Jednym z odcinków „Lombardu”, który mnie szczególnie poruszył, jest odcinek z 4. sezonu o pewnej starszej pani. Porządkuje ona swoje życie i wyprzedaje wszystkie rzeczy, aby przygotować się na spokojne odejście. Pamiętam, że dużo dyskutowaliśmy pracując przy tej historii, a dla mnie szczególne było jeszcze to, że w tym odcinku grałem razem z moją panią profesor ze szkoły teatralnej – wspomina Jerzy Górski - W 5. sezonie „Lombardu” w życiu granego przeze mnie Lolka nastąpią zmiany, związane z wydarzeniami z poprzedniego sezonu. Pojawią się np. różne kobiety – co w przypadku Lolka jest dość zaskakujące. Lolek przeżyje też pewną przygodę, która będzie związana z Martą, córką Kazimierza – dodaje Jerzy Górski.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • fAN (gość)

    Najlepszy serial wszechczasów. Ciekaw jestem czy Lolek zwiąże się z Martą:)

    16.07.2019 12:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×