"Lombard. Życie pod zastaw" sezon 5. Kto zlecił zamach na ślubie Adka i Patrycji? Sprawdźcie, co stanie się w 1. odcinku nowego sezonu! [CO SIĘ WYDARZY]

Wielkimi krokami nadchodzi premiera 5. sezonu serialu "Lombard. Życie pod zastaw'! Kto zlecił zamach na ślubie Adka i Patrycji? Sprawdźcie, co stanie się w 1. odcinku nowego sezonu!

Multimedia

"Lombard. Życie pod zastaw" sezon 5. od 30 sierpnia w TV Puls! - sprawdź program tv

W 1. odcinku 5. sezonu serialu "Lombard. Życie pod zastaw" poznamy Waligórę, 60-letniego rencistę i kolekcjonera militariów, których szuka ich głównie po lasach. Podczas jednego z wypadów natrafia na dwóch chłopaków, którzy dręczą psa. Przegania ich i zanosi zwierzaka do weterynarza - mimo słabych rokowań postanawia za wszelką cenę go ratować.

Andżelika będzie żałować swoich decyzji! Dominika Skoczylas zdradza, co się wydarzy!Zobacz więcej

Robert poszukuje sprawców. Kiedy pojawia się szansa na ich złapanie, pracownicy lombardu wraz z policją opracowują plan zasadzki. Do lombardu przychodzi atrakcyjna Gośka. Zastawia rzeczy, gdyż potrzebuje pieniędzy na mandat i grzywnę za obrazę sądu i za... opalanie się nago na balkonie.

Tymczasem Beton z Lidką przesłuchują Kielaka i "Kelnera" - ten drugi nie chce wsypać osoby, która mu zleciła zamach na ślubie Adka i Patrycji. Ziutek ogłasza radosną nowinę.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×