"Lombard. Życie pod zastaw" sezon 5. powstanie! Kiedy nowe odcinki serialu TV Puls? Co się wydarzy?

Telewizja Puls i Studio A rozpoczynają w czerwcu zdjęcia do 5. sezonu serialu "Lombard. Życie pod zastaw". Będzie on liczył 60 odcinków, a na kiedy zaplanowano premierę nowej serii?

Multimedia

"Lombard. Życie pod zastaw" sezon 5. w TV Puls! - sprawdź program tv

Serial "Lombard. Życie pod zastaw" cieszy się niesłabnącą popularnością i niezmiennie notuje też znakomite wyniki oglądalności. W piątek 3 maja o 19:00 TV Puls wyemitowała ostatni premierowy odcinek sezonu 4., z kolei od 6 maja od godz. 18:00 TV Puls zaprasza widzów na powtórki sezonu 3 i 4. Teraz poinformowano, że wkrótce rozpoczną się prace na planie 5. sezonu, a nowe odcinki będzie można oglądać jesienią 2019!

Dominika Skoczylas - kim jest piękna gwiazda serialu TV Puls? Ile ma lat? Skąd pochodzi?Zobacz więcej

- Jesienią miną dwa lata od premiery "Lombardu…" w TV Puls. W tym czasie stworzyliśmy wraz ze Studiem A serial, który pozyskał rzesze fanów i notuje znakomite wyniki oglądalności. Widzowie okazali nam ogromne zaufanie, dwukrotnie przyznając "Lombardowi…" Telekamerę Tele Tygodnia. A na 5. sezon przypada jubileuszowy, 200. odcinek "Lombardu…". To wszystko bardzo nas cieszy i mobilizuje do dalszej pracy - mówi Dariusz Dąbski, Prezes Zarządu Telewizji Puls.

- Dziękujemy stacji za wspólne, bardzo intensywne dwa lata, a widzom, za rosnącą oglądalność i że nas docenili dwiema Telekamerami Tele Tygodnia. Cieszymy się, że możemy realizować kolejny sezon, nasi scenarzyści już pracują nad ciekawymi historiami – powiedziała Anna Skowrońska, Prezes Studia A.

W głównej roli właściciela lombardu występuje Zbigniew Buczkowski, a partnerują mu m.in. Dorota Kamińska, Henryk Gołębiewski, Michał Chorosiński, Dominika Skoczylas, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska, Rita Weinar, Maciej Gisman i inni. W serialu pojawiają się też znani goście – do tej pory lombard odwiedzili m.in.: Paweł Nastula, Radek Liszewski z zespołu "Weekend", Krzysztof Hanke, Michał Wiśniewski, Bartek Marszałek, Tomasz „Niecik” i Kabaret z Konopi.

"Lombard. Życie pod zastaw" - o serialu

"Lombard. Życie pod zastaw" to pierwszy polski serial rozgrywający się w scenerii i w środowisku właścicieli lombardu. Bohaterami serialu są: właściciel lombardu Kazimierz, jego rodzina, pracownicy oraz klienci, których poszczególne historie stanowią wątki kolejnych odcinków. Widzowie poznają losy ludzi, którzy pojawiają się w lombardzie z powodu różnych życiowych okoliczności. Chętnie zaglądają tu również złodzieje i policjanci, a także zwariowani poszukiwacze okazji. Serial w każdym odcinku prezentuje inną historię, nierzadko kryminalną, nie brakuje także sytuacji humorystycznych.

Zbyszek i Bercik ze "Świętej wojny" znowu razem! Krzysztof Hanke gościnnie w serialu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Fredka (gość)

  Najbardziej wkurzająca jest Patrycja i siostra Adriana( dobrze,że wyjechała)a 😣

  09.06.2019 19:05
 • Czarna (gość)

  Dokładnie ten adek to udaje takiego kozaka a w cale nim nie jest. A Andżela to ona sama nie wie czego chce od życia. Ale ogólnie film jest zajebisty

  06.06.2019 16:05
 • Czarna (gość)

  Dokładnie ten adek to udaje takiego kozaka a w cale nim nie jest. A Andżela to ona sama nie wie czego chce od życia. Ale ogólnie film jest zajebisty

  06.06.2019 16:05
 • Czarna (gość)

  Dokładnie ten adek to udaje takiego kozaka a w cale nim nie jest. A Andżela to ona sama nie wie czego chce od życia. Ale ogólnie film jest zajebisty

  06.06.2019 16:05
 • ja (gość)

  Weronika zgadza sie , tylko ten Adrian taki lalus przez niego ogladac sie nie bardzo chce ;/

  15.05.2019 15:04
 • Weronika (gość)

  Mam nadzieję,że piąty sezon będzie równie ciekawy. To jedyny serial,który da się oglądać😃

  13.05.2019 21:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×