"Lombard. Życie pod zastaw". TV Puls organizuje zlot fanów serialu! Gdzie można spotkać się z gwiazdami?

Telewizja Puls zaprasza na zlot fanów serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, który odbędzie się w sobotę 3 sierpnia w Mrągowie. Sprawdźcie, kogo z obsady produkcji będzie można spotkać na żywo!

Multimedia

Na zlocie fanów pojawią się Mateusz Murański, Dominik Dąbrowski, Rita Weinar i Maciej Gisman, czyli serialowi: Adek, „Beton”, Benia i Maciek. Zlot odbędzie się dzień po muzyczno-rozrywkowym wydarzeniu „Wielka zabawa TV Puls w Mrągowie”, które w piątek 2 sierpnia organizują w amfiteatrze nad Jeziorem Czos Telewizja Puls i Stowarzyszenie PAKA. Tam również będzie można spotkać aktorów z „Lombardu…”, bawiących się na widowni!

Dominika Skoczylas - kim jest piękna gwiazda serialu TV Puls? Ile ma lat? Skąd pochodzi?Zobacz więcej

Trwają zdjęcia do 5. sezonu serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, ale aktorom uda się znaleźć wolną chwilę dla swoich fanów! Czworo z nich przyjedzie do Mrągowa, aby opowiedzieć o nowych odcinkach, atmosferze na planie i dalszych losach granych przez siebie postaci. Będzie to już drugi zlot fanów „Lombardu…”, który organizuje Telewizja Puls. Poprzedni odbył się w ubiegłym roku w Ustce i cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

Impreza odbędzie się w sobotę 3 sierpnia, godz. 12:00-14:00, w Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie, ul. Warszawska 26

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×