"Lombard. Życie pod zastaw". W lipcu ruszają zdjęcia do 7. sezonu! Fabuła nowych odcinków będzie nawiązywać do epidemii koronawirusa

Trwają przygotowania do 7. sezonu serialu "Lombard. Życie pod zastaw". Aktorzy już w lipcu wrócą na plan produkcji, aby nakręcić nowe odcinki. 7. sezon będzie liczył 48 odcinków, premiera w TV Puls zaplanowana jest na jesień 2020.

Multimedia

Telewizja Puls i Studio A rozpoczynają w lipcu zdjęcia do 7. sezonu serialu "Lombard. Życie pod zastaw"

Już od czerwca trwają zdjęcia do przerwanego 6. sezonu serialu "Lombard. Życie pod zastaw". Kilka z pierwszych scenariuszy zostało przepisanych i nawiązuje do epidemii koronawirusa. W lipcu aktorzy rozpoczną zdjęcia do 7. sezonu, którego premierę w TV Puls zaplanowano na jesień 2020. Co wydarzy się w nowych odcinkach?

W 7. sezonie pojawią się klienci, których historie jak zawsze dostarczą wielu emocji. Lombard odwiedzi m.in. mężczyzna, który kupi perkusję, ale w zamian zastawi masażer swojej żony. Co z tego wyniknie? Z kolei inny klient przyniesie piękną, grawerowaną flintę bractwa kurkowego. Pracowników lombardu zaskoczy też wizyta chłopca, który będzie chciał sprzedać pistolet na wodę.

Henryk Gołębiewski skończył 64 lata. Jako nastolatek zdobył serca widzów w "Podróży za jeden uśmiech"Zobacz więcej

Dużo będzie się działo również w życiu głównych bohaterów - o Mariusza (Michał Chorosiński) upomni się jego przeszłość agenta specjalnego. Za to w życiu “domowym” czekają go wreszcie radosne chwile z ukochaną Andżeliką (Dominika Skoczylas) – do czasu, gdy nie powróci Olga (Beata Śliwińska). Lolek (Jerzy Górski), za sprawą źle ulokowanych uczuć, znajdzie się w centrum afery kryminalnej, a Maciek (Maciej Gisman) odkryje nowe, dość specyficzne i niebezpieczne hobby. W życiu Beni (Rita Weinar) i Betona (Dominik Dąbrowski) zapowiada się karuzela wydarzeń – zarówno tych radosnych jak i dramatycznych. Z kolei właściciel lombardu Kazimierz i jego żona Beata (Zbigniew Buczkowski, Małgorzata Szeptycka) zaangażują się w działalność charytatywną, a Ziutek (Henryk Gołębiewski), który prowadzi własną firmę remontową, przyjmie duże zlecenie - jego finał będzie zupełnie inny, niż oczekiwał... Czy to dobrze, czy źle, okaże się już jesienią – tylko w TV Puls.

W serialu regularnie pojawiają się też znani goście – do tej pory lombard odwiedzili m.in.: Paweł Nastula, Radek Liszewski z zespołu „Weekend”, Aleksander Doba, Michał Wiśniewski, Bartek Marszałek, Tomasz „Niecik” i Kabaret z Konopi.

Zobacz galerię

Serial „Lombard. Życie pod zastaw” cieszy się ogromną popularnością – na początku bieżącego roku hitowa produkcja otrzymała od widzów trzecią z rzędu Telekamerę Tele Tygodnia. Piękny jubileusz świętował na gali również Henryk Gołębiewski, który z okazji 50-lecia od debiutu na ekranie otrzymał Nagrodę Specjalną Telewizji Puls. Aktor wciela się w „Lombardzie” w jedną z bardziej lubianych przez widzów postaci – Ziutka.

W oczekiwaniu na nowe odcinki, TV Puls zaprasza na emisje powtórkowe od poniedziałku do piątku od 18.00, a także na fanpage serialu, gdzie w piątki o 20.00 można oglądać internetowy miniserial „Lombard po godzinach”.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×