lotnisko

"Lotnisko". Nowy program Discovery Channel odkryje kulisy działania Lotniska Chopina w Warszawie! Kiedy premiera?

190 tysięcy startów i lądowań. 18 milionów pasażerów rocznie. 46 przewoźników z całego świata. 42 operacje lotnicze co godzinę. 9 tysięcy pracowników w 30 różnych zawodach pracujących 24 godziny na dobę. Tak funkcjonuje największy port lotniczy w Polsce. Nowy program Discovery Channel „Lotnisko” nie tylko zdradzi kulisy pracy profesjonalistów dbających o nasze bezpieczeństwo i komfort podróży, ale też zabierze widzów w wyprawę po miejscach dostępnych na co dzień tylko dla personelu Lotniska Chopina w Warszawie.

05.04.2019Lotnisko

Przeczytaj także:

"Amerykański powrót w kosmos". Discovery Channel pokaże szczegóły startu historycznej misji kosmicznej SpaceX i NASA!

Już 10 czerwca, o godz. 23:00 Discovery Channel wyemituje dokument „Amerykański powrót w kosmos” o najgłośniejszej misji kosmicznej ostatnich lat – DEMO-2. Materiał pokaże kulisy startu statku kosmicznego „Crew Dragon” z soboty 30 maja, pierwszego załogowego lotu z terenu USA od blisko dekady. Co więcej, stacja udostępnia unikalne nagrania z tego wydarzenia.

02.06.2020Amerykański powrót w kosmos

"Operacja: LOT". odcinek 4. Kto jest odpowiedzialny za „parkowanie samolotów”? Co na lotnisku robi sokolnik? [ZDJĘCIA]

Jak wygląda codzienna praca lotniskowej Służby Celnej? Kto jest odpowiedzialny za „parkowanie samolotów”? Co na lotnisku robi sokolnik? Jakie będą wyniki końcowego egzaminu kandydatów na stewardów? Wszystko to w czwartym odcinku programu OPERACJA: LOT na Discovery Channel, który odsłoni kolejne szczegóły funkcjonowania Polskich Linii Lotniczych LOT i Lotniska Chopina.

28.04.2016Operacja: LOT

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×