"Love Island Polska". Karolina Gilon poprowadzi nowy program randkowy Polsatu? Modelka rozstaje się z TVN i TTV?

Jakiś czas temu informowaliśmy, że Telewizja Polsat szykuje odpowiedź na "Big Brothera" TVN. Początkowo plotkowano, że nowe randkowe show "Love Island Polska" poprowadzi Karolina Szostak. Teraz w mediach pojawiło się nazwisko Karoliny Gilon - prezenterki TTV, znanej również z anteny TVN.

Multimedia

"Love Island Polska" - o czym jest nowy program Polsatu?

"Love Island Polska" to nowe show Polsatu dla singli i singielek, w którym wyłonione na drodze castingu osoby zamieszkają w ekskluzywnej willi, do której nikt z zewnątrz nie będzie miał dostępu. Uczestnicy nie będą mieli telefonów, dostępu do internetu, a kamery rozmieszczone w całym domu (podobnie, jak w programie "Big Brother") będą śledziły każdy ich ruch. Osoba, której nie uda się znaleźć pary będzie musiała opuścić Love Island. Na jej miejsce pojawi się jednak nowy uczestnik.

Nowy randkowy reality-show już jesienią 2019! Sprawdź, jak się zgłosić!Zobacz więcej

W nowym programie Polsatu, który trafi na antenę jesienią 2019 roku uczestnicy będą dostawali specjalne zadania, które pozwolą im lepiej się poznać, a nawet podjąć decyzję o ewentualnej zmianie partnera lub partnerki. Jak zapewniają producenci show, w programie nie zabraknie specjalnych niespodzianek, gości czy romantycznych gestów.

Karolina Gilon poprowadzi "Love Island Polska"?

Początkowo plotkowano, że nowe randkowe show "Love Island Polska" poprowadzi dziennikarka sportowa Polsatu Karolina Szostak. Jak donosi jednak teraz Plejada gospodynią programu została Karolina Gilon - prezenterka TTV.

Czy to oznacza, że Karolina Gilon rozstaje się ze stacją TVN i przechodzi na stałe przechodzi do Polsatu? Tego na razie nie wiadomo!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Max (gość)

    Gilon?...:)...a cóż to za gwiazda... śmieszne.

    16.06.2019 08:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×