"Love Island Polska". Karolina Gilon zaprasza na wyspę miłości! Poznaj zasady nowego reality show Polsatu!

Karolina Gilon poprowadzi nowy randkowy reality show Polsatu "Love Island Polska"! Modelka i prezenterka w specjalnym wideo zaprosiła widzów do słonecznej Hiszpanii!

Multimedia

"Love Island Polska" jesienią w Polsacie! - sprawdź program tv

"Love IslandL to niekwestionowany hit wśród programów typu reality-show na świecie. W Wielkiej Brytanii, gdzie powstał, w tym roku emitowana jest już siódma edycja programu. Polską edycję najpopularniejszego randkowego formatu poprowadzi modelka i prezenterka telewizyjna, Karolina Gilon, która wprowadzi uczestników w świat flirtowania i miłosnych przygód w malowniczej i słonecznej Hiszpanii.

Karolina Gilon potwierdza plotki! Modelka poprowadzi randkowy program Polsatu!Zobacz więcej

Single i singielki zamieszkają w pięknej willi na wyspie. Już pierwszego dnia będą dobierać się w pary, będą randkować. Ten program jest też o tym jak ważne są relacje, jak ważne jest pierwsze wrażenie, no i czym kierują się ludzie poznając drugą osobę. To widz będzie decydował o losie uczestników. Mieszkańcy będą podbijali nie tylko swoje serca, ale muszą też podbić serca widzów. Lećcie z nami na wyspę miłości i poznajcie prawdziwych mistrzów flirtowania.

Uczestnikami programu są single w wieku od 18 do 35 lat, którzy zostali wyłonieni na drodze castingów. Nie mają telefonów, dostępu do internetu, a kamery rozmieszczone w willi śledzą każdy ich ruch! Aby przetrwać, mieszkańcy muszą łączyć się w pary, bez względu na to czy chodzi o miłość, przyjaźń, czy zwycięstwo w "Love Island Polska". Kto okaże się mistrzem flirtowania? O tym przekonamy się już jesienią na antenie Telewizji Polsat!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×