„Love Island Polska”. Polsat pracuje nad kolejnym programem randkowym! Ruszają castingi do nowego reality-show

„Love Island” to telewizyjny hit wśród programów telewizyjnych. W Wielkiej Brytanii, gdzie powstał, wyemitowane zostały już 4 serie i właśnie trwa casting do piątej. Ostatnią edycję oglądało ponad 4 miliony widzów, a jego uczestnicy zyskali ogromną popularność. Show zagości wkrótce również i u nas. Nad „Love Island Polska” pracuje już Telewizja Polsat.

Multimedia

„Love Island Polska” to program dla singli, którzy chcą przeżyć przygodę życia i gorący romans w słonecznej Hiszpanii. Do luksusowej willi wprowadzają się atrakcyjni uczestnicy, którzy przygodę w programie zaczynają od wybrania swojego partnera. Wszystkie perturbacje sercowe non stop śledzą kamery, do tego pary dostają specjalne zadania do wykonania. Z reality show odpadają osoby wskazane przez widzów. Ich miejsce zajmują nowi uczestnicy otwarci na romans i przygodę. To oznacza, że poza sercem partnera, uczestnik musi też zdobyć serca widzów. To będzie istny rollercoaster emocji.

ART[64618.]

Program realizowany jest dla Telewizji Polsat. Za produkcję „Love Island Polska” odpowiada Jake Vision. Wcześniej na antenie stacji mogliśmy oglądać takie randkowe formaty jak: "Umów się ze mną. Take me out" czy "Wyjdź za mnie".

„Love Island Polska” - jak się zgłosić?

Do nowego programu randkowego poszukiwani są single w wieku 18-35 lat, którzy chcą zawalczyć o siebie i przeżyć 7-tygodniową przygodę życia na jednej z egzotycznych wysp. Ankietę można wypełnić na stronie www.polsat.pl/casting/love-island.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • paweł (gość)

    oby był gej będzie super inaczej nie oglądam

    18.04.2019 14:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×