love island polska

"Love Island. Wyspa miłości 6" odcinek 30. Paula i Patryk mają trudny orzech do zgryzienia, a Wero nie ma litości dla Kuby! "Wbiłeś mi nóż prosto w serce"

Za nami 30. odcinek najnowszej edycji "Love Island. Wyspa miłości". Paula i Patryk mają trudny orzech do zgryzienia, a Wero i Kuba w dalszym ciągu próbują znaleźć odpowiedź co dalej będzie z ich relacją. - Wbiłeś mi nóż prosto w serce - wypaliła Wero do Kuby. Co jeszcze wydarzyło się na Wyspie Miłości?

02.10.2022Love Island. Wyspa miłości

"Love Island. Wyspa miłości 6" odcinek 27. Nowa oficjalna para na Wyspie! Paula będzie miała wyrzuty sumienia z powodu Pawła? Podjął trudną decyzję! "Bardzo dużo się tutaj nauczyłem"

"Love Island. Wyspa Miłości" – Sasha i Angelina po romantycznej randce, zostali oficjalna parą. Roksana i Paweł rozpalili ogień w kryjówce. Paweł opuścił Wyspę Miłości... a Paula chyba zrozumiała, że naprawdę był emocjonalnie zaangażowany. Będzie tego gorzko żałowała? Zobaczcie najnowsze zdjęcia.

28.09.2022Love Island. Wyspa miłości

"Love Island. Wyspa miłości 5" finał. Oni zostali zwycięską parą! Co wybrali: miłość czy pieniądze?

Za nami najgorętszy wieczór na Wyspie Miłości w programie "Love Island". Karolina Gilon ogłosiła, kto został ulubioną parą widzów! Dowiedzieliśmy się również, co wybrali finaliści: miłość czy pieniądze? Jak w całym sezonie, dziś szczególnie nie zabrakło emocji. Oraz wzruszeń - cofnęliśmy się bowiem w czasie, wspominając najzabawniejsze i najbardziej poruszające momenty 5. sezonu "Love Island - Wyspa miłości".

10.04.2022Love Island. Wyspa miłości

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×