"Love Island. Wyspa miłości 2". Julia Nowakowska komentuje zwycięstwo w programie i swój związek z Dominikiem! Co dalej ze "słodziakami"?

Wielki finał programu "Love Island. Wyspa miłości 2" za nami, a finaliści już wrócili do Polski, gdzie zaczynają się oswajać z rosnącą popularnością oraz odnajdują w nowych realiach, gdzie ich drugich połówek nie ma obok przez całą dobę.

Multimedia

CO DALEJ Z JULIĄ I DOMINIKIEM Z "LOVE ISLAND"

Triumfatorami 2. edycji programu "Love Island. Wyspa miłości" okazali się Julia Nowakowska oraz Dominik Grot, których widzowie pokochali za luz, autentyczność oraz bycie sobą. Widać, że oboje naprawdę wpadli sobie w oko i ich związek ma szansę na przetrwanie! Zresztą Julia i Dominik są praktycznie nierozłączni!

Teraz głos w sprawie programu i zwycięstwa zabrała Julia, która jednocześnie postanowiła podziękować wszystkim widzom "Love Island. Wyspa miłości 2". Piękna blondynka napisała na swoim Instagramie:

Witam Was Kochani ♥️ Nawet nie umiem ubrać w słowa wszystkich emocji, które teraz nam towarzyszą. Serdecznie dziękujemy naszym przyjaciołom, rodzinie i wszystkim, którzy nas wspierali. @loveislandwyspamilosci dzięki Wam znalazłam swoją idealną drugą połówkę. Oboje jesteśmy wdzięczni za możliwość przeżycia wspaniałej przygody i poznania cudownych ludzi. To było niesamowite doświadczenie. Te chwile pozostaną w naszej pamięci na zawsze. Nie możemy się doczekać co będzie dalej. Jesteśmy Wam wdzięczni za oddane na nas głosy oraz niesamowicie miłe komentarze i wiadomości. Jesteście kochani! DZIĘKUJEMY ♥️

Finaliści 1. edycji skomentowali 2. miejsce Magdy i Igora! Zwycięzcy według umowy muszą być parą przez rok?Zobacz więcej

Fani wciąż są zachwyceni Julią i Dominikiem! Pod fotką możemy przeczytać m.in. (pisownia oryginalna):

Julia i Pędzel najlepsi w tym sezonie 🔥👌👍

Pielęgnujcie swój związek,super się Was oglądało,meega do siebie pasujecie i życzę jak najlepiej !!❤️❤️❤️

Mega pasujecie do siebie. Idealnie dobrani, szczęścia! 😍🥰🤭🤗😱

Super, oby Wasz związek przetrwał!!😍

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Mimi (gość)

    Oby ta wasza słodycz przetrwała normalne życie...

    17.10.2020 15:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×