"Love Island. Wyspa miłości 2". Kamil z Nowego Jorku zrobił na dziewczynach ogromne wrażenie. Która go usidli?

W programie "Love Island. Wyspa miłości" pojawił się nowy uczestnik. Kamil przyleciał z Nowego Jorku i zrobił na Islanderkach ogromne wrażenie. Która dziewczyna go usidli?

Multimedia

Kamil na "Wyspie miłości"

Tempo w "Love Island. Wyspa miłości" nie zwalnia. Wyspiarze są już rozgrzani słońcem i zadomowieni w willi. Ale sielanka nie może trwać wiecznie. Z willi odeszli Natalia i Mundek, dla których przygoda już się skończyła. Tymczasem Julia i Dominik spędzili czas na romantycznym spotkaniu.

Natalia i Mundek czy Ada i Mikołaj? Jedna para opuściła program! Kto dołączył do Wyspiarzy?Zobacz więcej

"Było bajecznie. Nie miałem piękniejszej chwili w życiu" – skomentował Dominik, gdy wrócili z randki na łódce z Julią. Skoki do wody i pierwszy pocałunek – nic dziwnego, że wrócili do willi z motylami w brzuchach. A co na to reszta Islandersów? Dziewczyny powiedziały krótko: "Jedna mniej do nowego!". A nowy już za progiem! Mowa o Kamilu.

Ten przystojny 32-latek od dzieciństwa mieszka w Nowym Jorku. Od razu zrobił spore wrażenie na Wyspiarkach. Szczególnie zainteresowana okazała się nim Ola M., która powiedziała: "Trzeba go rozgryźć, ja się tego podejmuję". Chłopaki stwierdzili natomiast jednogłośnie: "Doszliśmy do wniosku, że Kamil jest w typie każdej z dziewczyn". Ale nie każda go zdobędzie!

Kamil Nicalek - kim jest?

Ma 32 lata i jest posiadaczem spojrzenia, które może zawrócić w głowie niejednej kobiecie! Na „Wyspę miłości” przyjechał prosto z Nowego Jorku, gdzie mieszka od piątego roku życia. Przystojny, dojrzały i tajemniczy. Jest typem obserwatora, który ma na swoim koncie całkiem sporo życiowego doświadczenia. Na początku znajomości sprawia wrażenie nieco wstydliwego, jednak zdecydowanie nie jest mężczyzną z kompleksami - w skali od 1 do 10 przyznaje sobie... 100!

"Nowa" Ola bada teren i wchodzi w konflikt z wyspiarkami! Dwie osoby muszą opuścić wyspęZobacz więcej

Na co dzień pracuje w branży nieruchomości na Piątej Alei w Nowym Jorku. Za swoje największe zalety uznaje dojrzałość, dobre nastawienie do życia i umiejętność zachowania spokoju w wielu sytuacjach. Uważa się za optymistę o dobrym sercu, a jego największym atutem, jeżeli chodzi o wygląd zewnętrzny, są według niego jego oczy. Interesuje się fotografią, ma też słabość do psów. Motta, którymi kieruje się w życiu to przede wszystkim: "Życie jest krótkie" i "Wszystko dzieje się po coś". Jego najdłuższy związek trwał 3,5 roku. Jak twierdzi, rozstał się ze swoją partnerką w zgodzie i nadal pozostaje z nią w dobrych relacjach. Singlem jest od roku. Jego drugi poważniejszy związek z młodszą od niego modelką trwał dwa lata i zakończył się... zdradą partnerki oraz złamanym sercem Kamila.

"Mój ideał kobiety to wysoka, wysportowana, seksowna i elegancka osoba o pięknych oczach i naturalnych włosach. Szukam partnerki, która będzie rodzinna, uśmiechnięta, spontaniczna i ambitna" - wskazuje. Zgłaszając się do "Love Island. Wyspa miłości", ma nadzieję na to, że uda mu się znaleźć swoją partnerkę życiową.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×