"Love Island. Wyspa miłości 2" odcinek 13. Sprzeczka dziewczyn, kolejna para w kryjówce i fochy Oliwii. To koniec jej związku z Igorem?

Napięcie w willi sięgnęło zenitu. Widzowie wybrali kolejną parę, która mogła dać upust swoim emocjom w kryjówce. Romantyczny wieczór tylko we dwoje spędzili dziś Ola i Rafał. Sprawdź, co jeszcze się wydarzyło w programie!

Multimedia

"Love Island. Wyspa miłości 2" odcinek 13. - co się wydarzyło?

Rozmowy o seksie były wstępem do ogłoszenia wyników głosowania widzów. Rafał stwierdził dziś, że Ola podchodzi do ich relacji zbyt dojrzale. -Gubię się w tym, co mówisz - przyznała Ola, która nie była już pewna, czy chce kontynuować z nim relację. Kamil uwodził w tym czasie Alicję. Wypytywał o jej relację z Miką. Ten z kolei odbył szczerą rozmowę z nową Olą, która skutecznie zniechęciła go angażowania się w związek z Alą, wskazując na jej niezdecydowanie. -Dobrze, że mi mówisz, to ja pójdę z nią teraz porozmawiać [...] Jak to wszystko słyszę to nie chce mi się z nią cokolwiek kontynuować - powiedział Mika.

Kamil to znany podrywacz. Widzowie randkowych programów w USA dobrze go znają!Zobacz więcej

Ada zarzuciła Alicji, że odrzuciła Mikę na rzecz Kamila. Ponadto wypomniała jej, że "ma zamiar brać się za jej Mikołaja". Nowa Ola również włączyła się w dyskusję - dziewczyny w końcu się pokłóciły. Wygląda na to, że Ada wszystko przekręciła - poszło o jedną literę w imieniu.

Następnego dnia Mika i Kamil rozmawiali o randkach. Ten drugi stwierdził, że na pierwsze spotkanie nigdy nie zabiera dziewczyny do restauracji. -Za dużo pieniędzy się traci, zwłaszcza jak się ma pięć randek w tygodniu. Oliwia odbyła z kolei rozmowę z Olą. -Nie przytulił mnie rano - stwierdziła partnerka Igora. -Dziwne to wszystko jest dla mnie - dodała Ola. Obie dziewczyny chciały za to lepiej poznać Kamila. Igor zaczął czuć się niepewnie. Zauważył, że podejście Oliwii się zmieniło i atmosfera zrobiła się gęsta.

Mikołaj mógł dziś zabrać Adę na randkę. Jeździli na quadach, mieli też okazję porozmawiać o swojej relacji. Islandersi poznali w końcu wyniki głosowania widzów. Romantyczną noc tylko we dwoje spędzili Ola i Rafał.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×