"Love Island. Wyspa miłości 2" odcinek 22. Mikołaj kończy związek z niewierną Oliwią! Igor jednak jest bardziej zainteresowany Magdą niż Oliwią?

Za nami 22. odcinek programu "Love Island. Wyspa miłości 2"! We wczorajszym odcinku tętno naszych Wyspiątek podskoczyło bardzo wysoko! Wpływ na to miała z pewnością aktywności dedykowane dla uczestników, a także, a może przede wszystkim, pojawienie się w willi nowej Islanderki - Magdy Karwackiej. Sprawdźcie, co dzisiaj wydarzyło się w programie "Love Island. Wyspa miłości 2"!

Multimedia

"Love Island. Wyspa miłości 2" odcinek 22. - co się wydarzyło?

Piękna 23-letnia brunetka zrobiła oszałamiające wrażenie na naszych Wyspiarzach. Największe na Kamilu i Igorze, którzy w nagrodę dostali zaproszenie na randkę z Magdą. Panowie nie kryli, że są podekscytowani i zestresowani spotkaniem sam na sam z nową mieszkanką willi. Jednak najpierw zobaczyliśmy, jak beztrosko na gokartach bawią się Ola i Rafał! Ola okazała się górą na torze! Rafał postanowił wykorzystać tę randkę, aby... zapytać Olę czy chciałaby zostać jego dziewczyną! Lepiej późno niż wcale! Chyba się zabujałam - przyznała Ola. Przy okazji Ola przyznała, że jej marzeniem jest "Taniec z gwiazdami"! Chciałaby iść z Rafałem drogą Mikołaja i Sylwii z 1. edycji "Love Island"?

Obecność nowej, niezwykle atrakcyjnej dziewczyny na Wyspie Miłości zwiększyło czujność wśród naszych Wyspiarek. Dziewczyny postanowiły mocno zaznaczyć swój teren i sprawdzić co o nowej Islanderce myślą ich partnerzy. Wydaje się, że największe chęci na pogłębianie relacji z Magdą ma póki co Kamil, który jest sam, ale do wczoraj próbował też oczarować swoim urokiem Alicję. Czy pojawienie się Magdy spowoduje, że Kamil straci zainteresowanie Alicją? Zresztą sam Kamil przyznał, że właśnie takich dziewczyn szuka w Stanach!

Gorące tańce erotyczne i nowa uczestniczka. Magda zachwyciła wszystkich Wyspiarzy!Zobacz więcej

Jako pierwszy za wyścig do Magdy zabrał się Mundek. Komplemenciarz! Czy zdobędzie serce Magdy? Sama zainteresowana powiedziała: ZOBACZYMY. Widać, że Magda umie owinąć sobie panów wokół palca... wystarczy jedno jej słowo, a faceci biegną jak pieski!

Wczoraj również nasz miłosny trójkąt Mikołaj - Oliwia - Igor doznał pierwszej poważnej rysy. Namiętny pocałunek Oliwi i Igora na oczach wszystkich, w tym również Mikołaja, uświadomił mu, że chyba nie ma szans, aby dziewczyna zapomniała o Igorze. Oliwia postanowiła szczerze porozmawiać z Mikołajem, jednak czy mężczyzna ma jej coś jeszcze do powiedzenia po tym, co zrobiła? To już koniec. Mikołaj nie chce już być z Oliwią. Życzę ci szczęścia i mam nadzieję, że będziesz miała tylko lepsze dni tutaj. Sprawa zamknięta - to słowa Mikołaja do Oliwii.

Magda Karwacka to uczestniczka "Top Model"! Nic dziwnego, że okrzyknięto ją "ideałem kobiety"Zobacz więcej

Za nami pierwsza poważna rozmowa Kornelii z Miką. Islander zastanawia się, czy między nimi jest szansa na prawdziwe uczucie. Wyznał dziewczyny, że mają inne charaktery i raczej nic między nimi nie będzie. Kornelia przyjęła tę wiadomość ze spokojem, ale widać było, że ją to boli. Magda i Nicki dostały 12 godzin na znalezienie sobie chłopaków. Oj, będzie odbijany! Podczas spotkania singielek z chłopakami Miki wziął w ręce Nicki, aby na spokojnie z nią porozmawiać. Dziewczyna postawi na niego? Później Nicki postanowiła porozmawiać z Rafałem, pytając go o to, kto do niej pasuje.

Za to Magda postanowiła najpierw sam na sam porozmawiać z Mundkiem. Rozmowa jednak słabo się kleiła; widać, że Mundkowi naprawdę podoba się Magda i aż zaniemówił! Później przyszedł czas na Kamila, który wprost powiedział, że się krępuje podczas rozmowy z Magdą. Żadna dziewczyna tak nie działa na mnie jak ty - wyznał mężczyzna. Następny w kolejce był Igor, chociaż rozmową mężczyzny z Magdą bardziej denerwowała się Oliwia niż sam Igor! Mężczyzna w rozmowie wyznał Magdzie, że coś czuje do Oliwki, ale jednocześnie przyznał, że Magda mu się bardzo podoba. Później przyszedł czas na konfrontację Igora z Oliwią, gdzie powiedział, że Magda mu się podoba. Zachowanie Oliwii nie do końca podobało się Igorowi, który później powiedział, że widzi znaki relacji, w jakiej nie chciałby być. Oliwia może czuć się zagrożona? Pojawiły się pretensje, były łzy, nie jest dobrze.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • irek (gość)

  Ta Magda jak sie nie usmiecha i nie mowi to jest przecietna dziewczyna. Jak pokaze te konskie zeby i przemowi tym zmutowanym glosem jest odstraszajaca :P

  26.09.2020 17:30
 • Mary (gość)

  Ola jesteś paskudną dziewuchą. Osaczyłaś tego Rafałka. On się ciebie boi. Do tańca z gwiazdami biorą piękne dziewczyny a nie takie z twarzą pucuła.

  26.09.2020 11:38
 • Mary (gość)

  Ola jesteś paskudną dziewuchą. Osaczyłaś tego Rafałka. On się ciebie boi. Do tańca z gwiazdami biorą piękne dziewczyny a nie takie z twarzą pucuła.

  26.09.2020 11:36
 • Koment (gość)

  Mika to typowy buc,lubi się bawić kobietami chociaż gra kogoś innego

  25.09.2020 23:37
 • Gość (gość)

  Oliwia mówiąc "szmatą dziury nie załatasz" mówiła chyba o sobie.

  25.09.2020 23:29
 • Wojtr (gość)

  Z chłopaków najlepsi to to Rafał,Igor Dominik i Mikołaj reszta za burtę. Mika zero szczerości bardzo fałszywy ,Mudek duże dziecko ,Kamil to uważa się za półboga i najlepiej żeby dziewczyna się starała o niego. Dziewczyny to Magda,Kornelia i szkoda Ady. Oliwia nie wie czego chce,Olka to myśli że Rafał jest jej już niewolnikiem,Julka fałszywa. Tyle w temacie.

  25.09.2020 21:15
 • Jola (gość)

  Dominik, Mikołaj, Igor, Mundek - kapitalni mężczy źni !

  25.09.2020 20:11
 • podpis (gość)

  Podoba mi się Mika, zachowuje się normalnie, Igor, Rafał i Kamil. Nie lubię Mikołaja, Dominika i Mundka.

  25.09.2020 02:57
 • podpis (gość)

  Podoba mi się Mika, zachowuje się normalnie, Igor, Rafał i Kamil. Nie lubię Mikołaja, Dominika i Mundka.

  25.09.2020 02:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×