"Love Island. Wyspa miłości 2" odcinek 30. Oliwia załamana głosowaniem widzów i bunt panów podczas zadania. Dziewczyny znowu przejęły inicjatywę

Oliwia była załamana głosowaniem widzów. Jej zachowanie wobec Mikołaja wyjątkowo nie spodobało się Rafałowi, który wyznał, co o niej myśli. Tymczasem panowie odmówili udziału w jednym zadaniu. Co jeszcze wydarzyło się w 30. odcinku "Love Island. Wyspa miłości 2"? Sprawdź!

Multimedia

"Love Island. Wyspa miłości 2" odcinek 30. - co się wydarzyło?

Po eliminacji Kornelii i Miki wyspiarze musieli przegadać to, co się wydarzyło. Oliwia popłakała się w rozmowie z Mikołajem - dziewczyna nie była w stanie ukryć, jak niekomfortowo się czuła stojąc w kręgu ognia. -Taki stres tu jest, stanęliśmy tam...ja już mam dość tego..za dużo mamy....widzisz jak ja się nie mogłam ogarnąć, nogi mi się telepały... - wyznała. Mikołaj przyznał, że taka chwila może ich do siebie zbliżyć. -Trzeba się Oliwka cieszyć z każdego dnia, który tutaj mamy. - próbował ją pocieszyć. Alicja i Mundek byli zaskoczeni wynikami głosowania. Wszyscy wydawali się skołowani.

Pierwsze rozmowy o wspólnym mieszkaniu i piana party. Kolejna para pożegnała się z programem!Zobacz więcej

Rankiem Mikołaj zaprosił wszystkich na poranny rozruch. Igor nadal stoi przy Magdzie. -Szacun, że Miki to wytrzymuje, ja bym nie wytrzymał - ocenił Oliwię w rozmowie z Mundkiem. Tymczasem Ola rozmawiała z Oliwią o Mikołaju. Blondynka wyznała, że rozmawiali już o wspólnym mieszkaniu. Tymczasem Igor dostał wiadomość: Myszki i kocury mieli dzisiaj sami zdecydować, kto pójdzie do kryjówki. Decyzja zapadła: najbliższą noc tylko we dwoje mieli spędzić Oliwia i Mikołaj.

Magda w rozmowie z Alicją wyznała, że do tej pory spała tylko z trzema facetami. Ponadto nigdy nie chodzi do łóżka na pierwszej randce. Tymczasem największymi słodziakami na wyspie zostali okrzyknięci Julia i Dominik oraz Magda i Igor. czekały na nich mini randki.

Kolejna zabawa nie spodobała się panom. Dziewczyny miały zrobić im makijaż. -Nie, nie, nie wchodzi w grę - mówił oburzony Mikołaj. Dołączył do niego Dominik, który również odmówił udziału w zabawie. Dziewczyny doszły do wniosku, że to one przebiorą się za facetów.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Jarek (gość)

    DałbymKażdemu z nich!

    05.10.2020 11:23
  • *_* (gość)

    To jest polska młodzież... ...pierdole, jeszcze martyniuka tam wrzućcie do tych zwierząt.

    04.10.2020 23:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×