"Love Island. Wyspa miłości 2" odcinek 32. Poznaliśmy trzy finałowe pary! Kto musiał pożegnać się z programem?

W 32. odcinku programu "Love Island. Wyspa miłości 2" zobaczyliśmy grę w przeciąganie liny oraz test dla par. Poznaliśmy także finałowe pary! Kto musiał odpaść tuż przed finałem? Sprawdź, co się wydarzyło w 32. odcinku "Love Island. Wyspa miłości 2".

Multimedia

"Love Island. Wyspa miłości 2" odcinek 32. - co się wydarzyło?

Na początku odcinka Magda i Igor wybrali się do kryjówki. Wypili szampana i porozmawiali szczerze - oficjalnie zostali parą! Następnego dnia rano opowiedzieli kolegom z willi o czasie w kryjówce i Oliwia zauważyła u Magdy malinki na szyi! Potem Igor porównał swoją relację z Magdą do tosta! - Jest pełna smaku, jaja zawsze są - zażartował. Przyznał też, że bał się, iż nie będzie dla ukochanej "wystarczający".

Później Ola i Julia plotkowały o związku Magdy i Igora. Obie uznały, że trochę szybko zostali parą. Stwierdziły też, że Oliwia i Mikołaj mają szansę powoli stworzyć coś więcej, a uczucia Igora do Oliwii najwyraźniej nie były szczere.

Brak miłości sprawił, że Alicja i Mundek musieli opuścić wyspę! Kto wygrał sprawę w sądzie?Zobacz więcej

Następnie panowie mieli poważną rozmowę o męskiej przyjaźni i dziewczynach. Na szczęście zgadzali się ze sobą w tych ważnych sprawach. Potem Rafał dostał wiadomość - islandersi mieli odpowiadać na pytania dotyczące drugiej połówki, by sprawdzić, jak dobrze się znają. Imiona rodziców, ulubiona pozycja seksualna, data urodzin, ulubiona lektura - to niektóre z tematów, które poruszyli. W pierwszej rundzie wygrali Magda i Igor oraz Oliwia i Mikołaj. Całą grę wygrali Magda i Igor! Dzięki temu ta para znowu może pójść do kryjówki!

Po grze wszystkie pary uznały, że możliwe jest, iż jeszcze za mało się znają, choć wiedzą o sobie ważne rzeczy - gra weryfikowała tylko szczególiki. Potem islandersi grali w przeciąganie liny. Niestety były to ostatnie chwile w tym gronie. Wieczorem w willi zjawiła się Karolina Gilon, by ogłosić finałowe pary. Do finału wchodzą: Magda i Igor, Ola i Rafał oraz Julia i Dominik! Do Polski musieli wrócić Oliwia i Mikołaj.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×