"Love Island. Wyspa miłości 2" odcinek 33. Zabawa na katamaranie i rozmowy z najbliższymi na chwilę przed finałem!

To ostatnie dni na wyspie miłości. Już w najbliższy piątek poznamy zwycięzców 2. edycji "Love Island. Wyspa miłości". W 33. odcinku Julka i Dominik, Ola i Rafał i Magda i Igor wybrali sie podróż katamaranem oraz rozmawiali z rodzicami i bliskimi. Sprawdź, co wydarzyło się w programie na chwilę przed finałem.

Multimedia

"Love Island. Wyspa miłości 2" odcinek 33. - co się wydarzyło?

Trzy finałowe pary miały dziś czas na celebrowanie miłości. Do kryjówki znowu trafili Igor i Magda. Rankiem Julia dostała wiadomość: wyspiątka udały się w rejs katamaranem. Finaliści mieli okazję powspominać wspólne chwile i osoby, które już wróciły do Polski. -Jak przetrwaliśmy program, to w normalnym życiu będzie łatwiej - ocenił Igor. -Tydzień tutaj to jak miesiąc - dodała Julia. Olę dopadła niespodziewanie choroba morska. Mimo tego wszyscy świetnie się bawili.

Po powrocie do willi przyszedł czas na to, aby Islanderzy jeszcze lepiej się poznali - były więc kolejne romantyczne randki. -Fajnie, jakbyś przyleciała do mnie, do rodzinnego domu - zaproponował Magdzie Igor. Na randce para wypuściła na wolność dwa białe gołębie. Spotkanie Julii i Dominika uwiecznił rysownik. -*Tyle ciężkiej pracy w naszym związku, która zaowocowała mega. Cieszę się z tego - powiedział Rafał na randce z Olą.

Która para wygra 2. edycję? Internauci już wiedzą!Zobacz więcej

Wyspiarze mogli również porozmawiać dziś z rodzicami i bliskimi. Produkcja zorganizowała dla nich spotkania online. -Nie wiem, co ta Magda w tobie widzi [...] Igor jeszcze raz powiesz "mordo" - pouczali wyspiarze rodzice. Rodzice Dominika nie ominęli żadnego odcinka! -Mama się mocno wkręciła* - ocenił tata. Ola wzruszała się podczas rozmowy z najbliższymi.

Wielki finał "Love Island. Wyspa miłości 2" już w piątek, 9 października!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×