"Love Island. Wyspa miłości 2" odcinek 34. Niezapowiedziany gość w willi na chwilę przed finałem. Kto to będzie?

Do wielkiego finału "Love Island. Wyspa miłości" pozostał tylko jeden dzień. Już jutro poznamy zwycięzców drugiej edycji najgorętszego reality show w historii telewizji! Która z par zaskarbiła sobie największą sympatię widzów i stanie przed wyborem - miłość, albo pieniądze? Na chwilę przed finałem do willi wkroczy gość specjalny. Kto nim będzie?

Multimedia

Wyspiarze w oczekiwaniu na wielki finał spędzają czas w słonecznej Hiszpanii na romantycznych randkach, wspólnych przygodach i niezapomnianych przygodach.

Wczoraj szóstka finalistów pływała katamaranem, ale to nie jedyna atrakcja, która czekała tego dnia na Wyspiarzy. Romantyczne randki tylko we dwoje! Nasi Wyspiarze będą mieli co wspominać - Ola i Rafał spędzili czas przy akompaniamencie skrzypiec, Julia i Dominik wrócili z randki z własnymi karykaturami narysowanymi przez lokalnego artystę, a Magda i Igor wypuścili na wolność gołębie.

Która para wygra 2. edycję? Internauci już wiedzą!Zobacz więcej

Niezapowiedziany gość w willi na chwilę przed finałem "Love Island. Wyspa miłości 2"

Największą radość wywołały jednak wirtualne spotkania z bliskimi. Każdy z Islandersów mógł porozmawiać ze swoimi rodzicami, a także przedstawić im swoją drugą połówkę. Nie brakowało emocji, łez wzruszenia i radości z zobaczenia bliskich.

W czwartek (8.10), dzień przed wielkim finałem Wyspiarzy czeka kolejny dzień miłosnych uniesień, szczerych wyznań i nieoczekiwanych gości! Dziś Wyspę Miłości odwiedzi niezapowiedziany gość...kto to będzie i dlaczego odwiedził Islandersów?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×