"Love Island. Wyspa miłości 2" odcinek 4. Igor z Londynu zawrócił dziewczynom w głowach. Z którą z nich stworzył parę?

Marzenie Karoliny i Natalii o nowym mężczyźnie w willi wreszcie się spełniło! Do grona uczestników dołączył w 4. odcinku Igor. Komu zawrócił w głowie? Czy udało mu się już rozbić dotychczasowy układ par? Sprawdźcie, co tym razem wydarzyło się w hiszpańskiej willi!

Multimedia

"Love Island. Wyspa miłości" sezon 2. o godz. 22:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

Natalia i Karolina zostały w poprzednim odcinku singielkami. Dziewczyny liczyły, że do willi szybko wkroczy nowy mężczyzna, z którym będą mogły stworzyć parę i odsunąć od siebie ponure myśli o powrocie do Polski. Ich marzenie spełniło się!

Do Islandersów w 4. odcinku "Love Island. Wyspa miłości 2" dołączył 22-letni Igor, który mieszka na co dzień w Londynie. Jego typ kobiety to: blondynka, inteligentna, spontaniczna.

Wytatuowany wyspiarz od razu wpadł w oko Natalii, ale nie tylko czarnowłosa wodziła dziś za nim wzrokiem. -Igor nie będzie moim najlepszym przyjacielem - stwierdził Bartek. Pozostali panowie również nie przyjęli nowego zbyt ciepło.

Ada i Alicja rozbiły dwie pary! W odcinku randki i tor przeszkód. Ktoś opuścił już willę?Zobacz więcej

Miłosne podchody na wyspie trwały w najlepsze. Zainteresowanie Oliwii Dominikiem słabło. Po rozmowie z Bartkiem stwierdziła, że jest w stanie dać szansę innym mężczyznom na wyspie. Tymczasem Karolina nie wiedziała, jak zagadać do Igora. Dobrą radą wsparła ją Ola. Podziałało. -Jego oczy są teraz wszędzie - oceniła jednak po rozmowie z nim. Igor stwierdził z kolei, że Karola jest dla niego trochę za wysoka. Urzekła go za to Oliwia. Dominik i Mikołaj podczas gentlemeńskiego spotkania postanowili zamienić się partnerkami!

Następnego dnia przyszedł czas na nową zabawę: całuj, kochaj, rzuć. Pocałunkami obdarzyli się m.in. Igor i Oliwia. Czy podczas gry zrodziła się już nowa para? Następnie Igor otrzymał SMS-a: musiał wybrać dwie dziewczyny, pośród których jest ta jedyna i zabierz je na wspólną randkę. Wygląda na to, że zdecydował się tylko na jedną! Kogo wybrał? Dowiemy się tego w kolejnym odcinku.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×