"Love Island. Wyspa miłości 2" odcinek 8. Ada i Dominik w "kryjówce" i kłopoty w raju Oli i Rafała!

Za nami gorący wieczór na wyspie miłości. Pierwsza para spędziła noc w słynnej "kryjówce" w 8. odcinku "Love Island. Wyspa miłości 2". Była też zabawa w Dziki Zachód. Co jeszcze wydarzyło się w programie?

Multimedia

"Love Island. Wyspa miłości 2" odcinek 7. - co się wydarzyło?

W poprzednim odcinku uczestnicy otrzymali wiadomość o otwarciu kryjówki. Sami musieli zdecydować, która para dostanie pierwszeństwo, by spędzić noc tylko we dwoje. Sezon romantycznych nocy w kryjówce otwarli Ada i Dominik. -To mi utrudniło sprawę - ocenił w rozmowie z chłopakami Dominik. Szczęśliwcy wydawali się bardzo zestresowani. Na romantyczną randkę z szampanem wybrali się Ola i Rafał. -Jak mnie dotykasz, to prąd mnie przechodzi - wyznała dziewczyna.

Sylwester Wilk trafił do szpitala. Czy jego noga wytrzyma wymagające treningi?Zobacz więcej

O poranku przyszedł czas na pytania. -Rozmawialiśmy i poszliśmy spać. Poprzytulaliśmy się, ale do niczego więcej nie doszło - wyznała Ada. Islandersi wydawali się niepocieszeni jej relacją z "kryjówki".

Psuć zaczęło się między Olą i Rafałem. Wszystko przez to, co powiedział. Chłopak stwierdził, że na poważne rozmowy przyjdzie jeszcze czas, a teraz nie chce zbyt wiele o niej wiedzieć. Oboje próbowali to później przegadać, ale Ola nabrała wątpliwości.

W końcu przyszedł czas na rozładowanie napięcia i zabawę. Dziś wyspiarze zabawili się w kowbojów. Musieli dosiąść byka, a następnie uratować swoją dziewczynę. Po zabawie Julia poczuła motylki w brzuchu podczas rozmowy z Dominikiem. Powiedziała mu, że myśli o wybraniu go podczas parowania. On był tym "zajarany".

Następnie do willi wkroczyła Karolina Gilon, która zaprosiła wszystkich do kręgu ognia. -Jest dwóch chłopaków za dużo, ale dziś nikt nie poleci do domu - oznajmiła prowadząca, która przeczytała później najciekawsze komentarze internautów.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Coś mi się zdaje,ze Rafałek bez żadnych zobowiązań chciał sobie przy boku Oli spokojnie przy dryfować do finału. Dobrze,że Ola się obudziła,mam nadzieje,ze zaburzy cwany plan Rafałka.

    10.09.2020 13:53
  • as (gość)

    fajny program ten lof iland. dzieciaki patrza jakie tworcze wzorce ich poprowadza ku przyszlosci... szkoda ze mu nie wylaskala pytonga. co ona nie wie po co faceci tam chodza?

    09.09.2020 21:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×