"Love Island. Wyspa miłości 3". Caroline Juchniewicz na starych zdjęciach w czarnych włosach! W życiu jej nie poznacie

Caroline Juchniewicz to uczestniczka 3. edycji "Love Island. Wyspa miłości". Niewielu wie, że piękna blondynka kiedyś wyglądała zupełnie inaczej! Mamy jej stare zdjęcia. Ma na nich czarne włosy. Zobaczcie, jak zmieniła się Caroline z "Love Island".

Multimedia

Caroline z "Love Island" w czarnych włosach!

Caroline Juchniewicz przyjechała do programu "Love Island. Wyspa miłości 3"" prosto z Kanady. Niebieskooka blondynka od razu zrobiła ogromne wrażenie na Wyspiarzach. W oko wpadł jej Mateusz, z którym buduje teraz związek.

Czarek szybko stał się ulubieńcem widzów. Teraz wypowiada się o nim była dziewczyna: "Zdrajca, obrzydliwy typ"Zobacz więcej

Otwarta, energiczna i towarzyska Caroline kiedyś wyglądała jednak zupełnie inaczej. Caroline Juchniewicz jeszcze kilka lat temu nosiła długie, czarne włosy! Nie wierzycie? Zobaczcie zdjęcia w galerii!

Zobacz galerię

Caroline z "Love Island" kilka lat temu próbowała zrobić karierę w modelingu. Jej profil na stronie exploretalent.com nadal jest otwarty. To właśnie tam można znaleźć jej stare zdjęcia. Pochodząca z Kanady 26-latka dziś rozpala zmysły widzów programu "Wyspa miłości". Sama przyznała sobie aż 9 punktów w skali od 1 do 10. Jak twierdzi, nikt nie jest idealny, ale ważne, żeby znać swoją wartość.

Komentarze

Skomentuj
  • Um (gość)

    Sztuczne lalunie nie znające życia prawdziwego ciekawe jakby musiały pracować jak większość młodych. Tylko leżeć i pachnieć i pleść klupotyi to ma być wzór dla młodych a ci faceci nawet pisać się o nich nie chce to ma być przyszłość męża ojca nie nie to żenada te udawne związki ani w jednej Parze nie ma prawdziwość

    05.04.2021 10:00
  • ona to Qp@ (gość)

    karolina daje se 9 w skali 0-10...dziewczyna porobiona skalpelem chirurga.

    04.04.2021 17:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×