"Love Island. Wyspa miłości 3". Czarek jest z Anią tylko dla wygranej? Jego była dziewczyna mu zazdrości? Internauci zabrali głos!

Wielki finał programu "Love Island. Wyspa miłości 3" coraz bliżej, a to też oznacza, że coraz więcej osób zastanawia się nad przyszłością utworzonych na wyspie par. Czy Czarek i Ania mają szansę na miłość po programie?

Multimedia

Już wkrótce wielki finał programu "Love Island. Wyspa miłości 3". W rywalizacji o miłość i pieniądze wciąż jest pięć par, a już niedługo odpadnie para, która zdaniem widzów ma najmniejsze szanse na miłość.

Czy będą to Czarek i Ania? Chociaż para ma wielu zwolenników, którzy "kupili" grzecznego i szarmanckiego Cezarego, niektórzy Internauci uważają, że Czarek i Ania są ze sobą wyłącznie dla wygranej w programie. Tym bardziej, że Czarek cały czas robi jakieś przytyki do Piotra, partnera Stelli, a wszyscy wiedzą, że gorąca brunetka strasznie mu się podoba...

W komentarzach czytamy m.in. (pisownia oryginalna):

Anka i Czarek chyba duszę diabłu by sprzedali za ten finał

Wg mnie finał należy do Walerii i Piotrka .... reszta gra swoją rolę i udając zakochanych .. Czy nie widzicie tego ? 99% z tych par po programie rozjedzie sie do swoich miast i tyle będzie z ich " wielkiej miłości "

Czarek szybko stał się ulubieńcem widzów. Teraz wypowiada się o nim była dziewczyna: "Zdrajca, obrzydliwy typ"Zobacz więcej

Mimo tego, para ma także oddane grono fanów! Gdy wyszły na jaw oskarżenia byłej dziewczyny Cezarego, która powiedziała, że Czarek wielokrotnie ją zdradzał, fani pary wzięli Czarka w obronę, zarzucając byłej dziewczynie celebryty... zazdrość o udział w programie!

Była dziewczyna Cezarego to Ada, modelka, która często gra w teledyskach. Celebryta w programie "Love Island. Wyspa miłości" stwierdził, że zostawiła go, bo zaczęła zdobywać coraz większą popularność na Instagramie, co wywołało ostrą reakcję Ady, która oskarżyła Cezarego o niewierność i liczne kłamstwa!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Jaś (gość)

    Ten Piotr wygląda jak by miał zrobione usta do tego cZolo jak by mu rogi miały wyrosnąć , przypomina takiego czerwonego gościa z bajki sf

    09.04.2021 23:15
  • Ja (gość)

    Wygra Ania i Czarek a reszta niech zazdrości bo są sobą nie grają

    09.04.2021 23:13
  • Marta (gość)

    Za to jego był dziewczyna zachowuje się dziewczynka z gimnazjum... po co rozstrząsa historię byłego związku. Oglądając jej zdjęcia przed operacją wyglądała w miarę normalnie a teraz dąży tylko do tego żeby pokazać sylikony i napompowanie sztuczne usta... Jak coś takiego może się podobać... sztuczność i plastik... Skoro zabiera głos w tej sprawie chyba nadal boli ją ta sytuacja i nie może się z tym pogodzić ... Kobieta z klasą olewa takie wypowiedzi byłego a sztuczny plastik nie ...

    08.04.2021 23:02
  • Jola (gość)

    Jestem bardzo zawiedziona z zachowaniem ani która była wielką przyjaciółką Stelli to wszystko było udawane gdyby nie strzela zdecydowała się na czarka to Ania odpadła bez programu widać że gra tylko po to żeby dojść do finału i zgarnąć wygraną ten związek to jedna wielka farsa. Jak można przez kilka dni zbudować taką relację to jest nierealne ludzie obudźcie się nie głosujcie na nich nie zasługują na to tym bardziej po tym jak Stella ją zbierał a ona ją zawiodła. Po prostu po trupach do celu. Mam nadzieję że finał wygra Waleria i Piotrek . W tym programie jest dużo aktor u zobaczymy kto weźmie kasę czy miłość. Trzymam kciuki za walerii i Piotra żeby tylko Ania nie wygrał .. caroline ze swoim partnerem widać od początku że łączy ich tylko seks i grają żeby za wszelką cenę dojść do finału

    08.04.2021 22:34
  • Gość (gość)

    Stella stać Cię na lepszego faceta - ten zbyt pewny siebie i nie zakochany

    08.04.2021 12:59
  • Gość (gość)

    Stella stać Cię na lepszego faceta - ten zbyt pewny siebie i nie zakochany

    08.04.2021 12:58
  • gość (gość)

    Czy Mimoza Angela odpadnie dzisiaj? Ja jej mam po dziurki w nosie.

    07.04.2021 20:06
  • Wercia (gość)

    Wszyscy grają ,moze poza Piotrem ,ale to może.

    06.04.2021 23:26
  • Piona (gość)

    Produkcja rozpoczęła szczucie na betoniare stele i jej malucha piotra - pucha okrucha, a ewidętnie faforyzuje bambo walerke kawalerke i jej kolorowanke pisanke - piotra pompowana wara...ostatnie odcinki są nudne na maxa...a i jeszcze dzieło chirurgi plastycznej, zasuszona ancielika i upa'dliniec arsem się cieszy sympatią reżyserki. Wszystko ustawiają, manipulują. Niektóre sceny są tak drewniane, odgrywane na siłę, że nawet swoich kwesti ameby z hotelu nie pamiętają tylko coś tam plotą pod nosem. I jeszcze na siłę, chamskie lokowanie produktu - najgorszego sklepu internetowego ze szmatami - Lipa jak ta gilon i tatuaże i ten idiota, co głos podkłada do komantowania odcinków - kastrat.

    06.04.2021 16:14
  • katia (gość)

    Nie mogę patrzeć na Cezarego, obleśny, wytatuowany, twarz niewyjściowa, jednym słowem paskuda. Tylko Maciek sprawiał miłe wrażenie i był inteligentny. Reszta na czele z King Kongiem, Mateuszem i Arsenem to takie wybrakowane egzemplarze. Na wygraną parę stawiam Piotra i Stellę, chociaż nie lubię Stelli...

    06.04.2021 13:39
  • 🤔Hmm (gość)

    Mnie zastanawia dlaczego kobietom podobają się rybie usta a mężczyznom botoksy. Waleria tylko ty nic nie poprawiaj

    05.04.2021 22:51
  • Aga (gość)

    A dla mnie i tak ta para Ani i Czarka jest najsympatyczniejsza i naturalna. A reszta ma parcie na szkło, a Piotruś od Wiktorii koleżankę Gilon więc układ jest. Sam mówił że Wiki odpowiada mu w 80%.

    05.04.2021 22:44