"Love Island. Wyspa miłości 3". Laura Sieka urodziła. Dziewczynka po porodzie przeszła operację!

Laura Sieka, chociaż właściwie tylko na chwilę pojawiła się w programie "Love Island. Wyspa miłości", została bardzo dobrze zapamiętana przez widzów. Teraz celebrytka musi sprawdzić się w nowej roli - właśnie została mamą! W dodatku jej córeczka zaraz po porodzie musiała przejść operację!

Multimedia

Laura Sieka z "Love Island. Wyspa miłości" urodziła. Dziewczynka po porodzie przeszła operację!

"Love Island. Wyspa miłości" to program, który bardzo przypadł do gustu widzom telewizji Polsat. Za nami emisja już pięcu edycji tego reality show, a praktycznie za moment wystartuje nowy sezon!

Jedną z najbardziej zapamiętanych przez widzów uczestnik show, która w programie właściwie pojawiła się jedynie na chwilę, jest Laura Sieka, która ma wierne grono obserwatorów na swoim Instagramie. Nic dziwnego, bowiem jej sprzeczka z Maciejem Dąbrowskim, w której mężczyzna jej wyjaśniał, że nie są na kolonii, a na Wyspie Miłości to już w zasadzie internetowy klasyk.

Laura Sieka jest w ciąży! Modelka ogłosiła szczęśliwe wieści!Zobacz więcej

Jednak dzisiaj Laura Sieka nie ma już nic wspólnego z "Love Island". Od wielu miesięcy Laura jest szczęśliwie zakochana i razem ze swoim ukochanym prowadzą biznes. Do tego Laura wciąż zajmuje się makijażami. Jednak teraz przed nią nowe wyzwanie, bowiem Laura Sieka właśnie została mamą!

18 sierpnia 2022 roku na świecie pojawiła się córeczka Laury, Mia. Dziewczyna urodziła się przedwcześnie, jednak tak właśnie miało być. Poród wywołali lekarze, bowiem wykryto, że dziewczynka zmaga się z pewnym schorzeniem.

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że nasza księżniczka jest chora, a dokładnie ma wadę rozwoju GASTROSCHISIS, która jest wytrzewieniem jelitek.. Ciążę będziemy przerywać w 36 Tc i nasz maluszek będzie operowany... Nie wiemy, dlaczego tak się stało, ale wiemy jedno - jesteśmy rodzicami, którzy dadzą radę, którzy będą walczyć o to małe życie i już się nie możemy doczekać, aż będzie z nami - pisała w sieci Laura Sieka.

Zaraz po porodzie mała Mia przeszła operację. Na szczęście, wszystko się udało! Laurze oraz jej partnerowi serdecznie gratulujemy! Trzymamy też kciuki za zdrowie Mii!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×