"Love Island. Wyspa miłości 3" odcinek 11. Angela "tak po prostu" odbiła chłopaka Caroline! Co dalej z Anią i Maciejem?

Angela miała mocne wejście. W 11. odcinku "Love Island. Wyspa miłości 3" podczas przeparowania odbiła chłopaka Caroline! Jak wybierała pozostałe wyspiarki? W wilii zaszły zmiany. Sprawdź, co jeszcze wydarzyło się w programie.

Multimedia

"Love Island. Wyspa miłości 3" odcinek 11. - co się wydarzyło?

Daniel musiał dziś opuścić Wyspę Miłości, a Angela, która dopiero co wkroczyła do willi zaznaczyła, że podoba się jej Mateusz. Caroline będzie musiała mieć się teraz na baczności, ale nie tylko ona. Ani zrzedła mina na wieść o tym, że Angela powinna spać z Maćkiem, który "oficjalnie" jest teraz bez pary. Ten okazał się jednak gentlemanem i położył się na sofie.

Jerry wzniecił ogień między Anią i Maciejem! Nowa uczestniczka miała mocne wejście!Zobacz więcej

Rano Angela zorganizowała zaproponowała chłopakom jogę. Reszta dziewczyn mogła mieć już pewność że nowa "wybierze tego, którego zechce". -Wygląd to jest totalnie drugorzędna sprawa. Ja się na tym nie skupiam - zapewniała Angela, która miała dziś "kilka minut" dla każdego z panów. -Myślę, że żaden nie miałby mi za złe, gdybym go wybrała - oceniła nowa. Potem przyszedł czas na zabawę.

W willi pojawiła się następnie Karolina Gilon, która zarządziła przeparowanie. Angela wybrała "tak po prostu" Mateusza, odbijając go Caroline. Ania wybrała Macieja, Waleria wskazała Piotrek, Caroline wybrała Marcina, Ola wybrała Jeremiasza, Stella nie zaskoczyła i wskazała Piotra, druga Ola wybrała Dawida.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Lucyna (gość)

  Angela księżniczka z dużym mniemaniem o sobie,pora wracać do wrocłąwia

  12.03.2021 13:08
 • Baśka (gość)

  "Tak po prostu" wybrałą Mateusza bo tak produkcja jej kazała,z reszta ona jest tam dla rozgłosu,by zaistinęc i tyle alle długo tam nie pobędzie

  12.03.2021 13:02
 • Grcjan (gość)

  Angela celowo wybrała Mateusza na polecenie produkcji,by namieszać,po to ona tam jest i tyle

  12.03.2021 13:01
 • Hope

  Każdego miesiąca zarabiam online ponad 48650 USD, wykonując bardzo prostą pracę online z domu. Robiąc to w niepełnym wymiarze godzin, byłem w stanie zaoszczędzić wystarczająco dużo, aby kupić mi nowy samochód w ciągu zaledwie kilku miesięcy. To jest tak cholernie łatwe, że każdy powinien spróbować ... Zacznij zarabiać pieniądze online już dziś, postępując zgodnie z instrukcjami na tej stronie == >> 𝚆𝚠𝚠.𝙳𝚘𝚞𝙲𝚊𝚜𝚑.𝙲𝚏

  12.03.2021 11:08
 • Lalskdhd (gość)

  Angela to kretynka ;) jk mogła wybrać Mateusza który stanowczo powiedział jej ze nie chce być z nikim innym w parze - beznadziejna

  12.03.2021 01:08
 • Los (gość)

  Fajnie zaskoczyli w programie, reżyserka działa. Przeparowanie, niby luz...a jutro tj 12.03 widzowie w głosowaniu zdecydują, że lecą aż dwie osoby. Będzie szok...3mam kciuki, że wyjebią gnoma aleksandre i desperata dżeridżeri z dojczeszajzu.

  11.03.2021 23:56
 • Martyniuk dżunior (gość)

  Analczelika z ryja jest dość wyeksploatowana, nawet pracę chirurga zaliczyła na japie i klacie, ma wypchane wymiona. Nie wygląda na 25, dużo więcej... no ale w życiu, tym prozaicznym, to nie jest sierota marycha. Wie, że tzw Tu i Teraz - należy do niej. Wie, że facetami kręci jak chce, ...że w tym programie królowa jest jedna - ona, pozostałe laski podpaski też to wiedzą. Będzie się działo.

  11.03.2021 23:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×