"Love Island. Wyspa miłości 3" odcinek 21. Marcin postanowił opuścić program! Maciek zszokował wszystkich swoim wyborem! Wszystkich czeka wielki test związków!

Za nami 21. odcinek programu "Love Island. Wyspa miłości 3"! Oj, działo się! Marcin postanowił opuścić program! Maciek zszokował wszystkich swoim wyborem! Wszystkich czeka wielki test związków! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzyło się w 21. odcinku "Love Island. Wyspa miłości 3"!

Multimedia

"Love Island. Wyspa miłości 3" odcinek 21. - co się wydarzyło?

Dzieje się na Wyspie Miłości! 21. odcinek "Love Island. Wyspa miłości 3" rozpoczął się od małego trzęsienia ziemi pod postacią wejścia Karoliny Gilon, która ogłosiła, że wyspiątka muszą... wyrzucić z programu parę, która ma najmniejsze szanse na miłość! Najpierw jednak immunitet od widzów otrzymali Piotrek i Waleria! To im widzowie jak na razie kibicują najbardziej! Po tym przyszedł czas na trudny moment - która z par opuści wyspę? Jednak zanim to się stało, to Marcin postanowił sam zrezygnować z udziału w programie, bo nie znalazł tutaj miłości!

W tej sytuacji trzeba było przeprowadzić przeparowanie! Tym razem wybierali panowie. Arsen zdecydował, że chce być w parze Angelą! Piotrek oczywiście wybrał Walerię. Piotr naturalnie wybrał Stellę. Mateusz kontynuuje swoją przygodę z Carolinę. Maciej musiał podjąć decyzję - Zera czy Ania? Co tam się wydarzyło! Maciek wybrał Anię! Wszyscy byli w szoku! Po tym wszystkim Maciek i Ania musieli szczerze porozmawiać, chociaż Ania chciała przełożyć moment rozmowy na kolejny dzień. Trudno będzie Maćkowi odbudować swoją relację z Anią... Wiesz czemu to zrobiłem? Bo masz jeszcze szanse na miłość - wyznał Maciek Ani.

Zabawa w szczerość zniszczyła dwa związki?! Co dalej ze Stellą i Piotrem oraz Walerią i Piotrkiem?Zobacz więcej

Następny dzień rozpoczął się od treningu dziewczyn, które wybyły tylko po to, żeby panowie mogli... udać się do Casa Amor! Czas całkowicie zmienić zasady! Panowie udali się do nowej willi - czas na delegację! Dziewczyny były w szoku, że teraz zostały same w domu! W jeszcze większym szoku były, gdy dowiedziały się, że ich mężczyźni kilka dni spędzą z Sandrą, Natalią, Magdą, Laurą oraz Anetą.

Dziewczyny przez ten czas nie będą się nudzić, jutro poznają nowych panów w willi!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Jola do kola (gość)

  Jesteś wulgarna osoba brak ci inteligencji szkoda słów na takie osoby jak ty. Wiem że odpadną bo seks jest ważniejszy w kryjówce to widać. Szkoda że oglądają to takie głąby jak ty. Mam nadzieję że nie wszyscy tak myślą.

  01.04.2021 11:42
 • Kola (gość)

  Do jolka Piotr i stela są prawdziwi i kochają się prawdziwie... ...jesteś wytluczoną, prostą pipką. Tam nikt nie jest naturalny ani spontaniczny, to jest program a oni tylko odgrywają swoje role jak w teatrze (kiepskim teatrze) dla kasy i chwilowej rozpoznawalności...stela i piotr są na siebie skazani, jako najstarsi w grupie nie mają szans na dłuższą egzystencję w programie bez siebie, oboje są tego świadomi dlatego są razem. Główną widownię tego szoł stanowią organizmy 20to letnie...Po programie ich drogi się zwyczajnie rozejdą a może jeszcze podczas trwania, ewidętnie reżyserka ogniskuje teraz na nich uwagę, piotra poddają pod presję otoczenia, stele na pokuszenie od cezarego. Klarownie widać, że są do odstrzelenia. Twierdzę, że piotr i stela polecą w tym tygodniu, albo ktoś z nich.

  30.03.2021 20:07
 • Jola (gość)

  Jestem fanką tego programu i chciałam wyrazić swoją opinię dziwi mnie to że taka para jak Waleria i Piotrek według według internautów mają dużo głosów. Uważam że im zależy tylko na seksie i i na wygranej tak samo jest z Mateuszem i caroline. Nie wiem dlaczego nie widzicie tego na czym polega ten program na miłości dla mnie najlepszą porą jest Stella i Piotrek są prawdziwi i kochają się prawdziwej miłości są i kłótnie kompromisy na tym polega prawdziwy związek a nie wygłupy i zabawa popieram tą parę w stu procentach i uważam że oni powinni wygrać program zasłużyli sobie na to chodź dziewczyny mąciły jej w głowie ale ona nie dała sobą zmanipulować kocham was stello i Piotrku za swoją postawę i życzę wam wszystkiego najlepszego niech moc będzie z wami Ania jest jedyną przyjaciółką Stelli i uważam że też zasługuje na miłość oby ją znalazła niech wygra prawdziwa miłość

  30.03.2021 17:16
 • Tiamat (gość)

  Straszne coś, to to jest....straszne. I ty to Tele Magazynie POLECASZ? Czy swoim dzieciom też? Pipi... no właśnie, pipi...i wszystko jasne.Małpy... małpy, a jakże... małpy.

  25.03.2021 20:32
 • ares (gość)

  Pipi! jak możesz w taki sposób pisać. To jest ohydne !

  25.03.2021 07:29
 • Pipi (gość)

  Fajnie, że ta głupia cyganka poleciała w huj. Karłowate, brzydkie, szympansi wyraz japy i te wary spierdolone przez ostrzyknięcia. Fatalny typ babsztyla, wierzę, że wróci tam skąd przyjechała...niech będzie tam szczęśliwa i ma co najmniej tuzin takich małp jak ona.

  24.03.2021 18:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×