"Love Island. Wyspa miłości 3" odcinek 25. Wielkie przeparowanie! Stella zaskoczyła swoim wyborem? Maciek i Ania w nowych parach!

Za nami 25. odcinek programu "Love Island. Wyspa miłości 3". Czas wrócić z Casa Amor i urządzić nowe rozdanie! Wielkie przeparowanie już za nami! Kto pozostał w swojej dotychczasowej parze? Kto wybrał kogoś nowego? Sprawdźcie!

Multimedia

"Love Island. Wyspa miłości 3" odcinek 25. - co się wydarzyło?

Czas na wielkie przeparowanie w "Love Island. Wyspa miłości 3"! To już ostatnie chwile, w których uczestnicy są rozdzieleni między willę a Casa Amor. Z rana nowi panowie byli bardzo mili dla dziewczyn i starali się wkupić w ich łaski, szczególnie Cezary ciągle walczy o Stellę. Czy kawka sprawi, że Stella zakocha się w nowym mężczyźnie? Za to Maciek w Casa Amor jeszcze raz chce porozmawiać z Laurą, żeby upewnić się, że chce stworzyć z nią parę.

Ania wciąż się zastanawia, czy wybrać Mateusza czy Czarka. Ma świadomość, że Cezary jest blisko Stelli, ale Stella uważa go tylko za przyjaciela. Za to Piotr miał okazję porozmawiać z Sandrą i zapewnił ją, że dalej chce być ze Stellą.

Dziewczyny mieszają w głowie Stelli! Zostawi Piotra i wybierze Czarka?Zobacz więcej

Wieczorem przyszedł czas na przeparowanie! Oj, to był ogromny stres dla wszystkich! Caroline postanowiła, że dalej chce być w parze z Mateuszem. Mateusz oczywiście wrócił sam z Casa Amor! Stella zdecydowała, że dalej chce być z Piotrem! Piotr też wrócił sam z Casa Amor! Angela zdecydowała, że chce zostać w parze z Arsenem. O dziwo, Arsen też wrócił sam z Casa Amor! Ania postanowiła, że chce stworzyć parę z Cezarym! Maciej za to wrócił do Willi z Laurą! Waleria oczywiście postanowiła, że dalej chce być z Piotrkiem. Naturalnie Piotrek sam przybył do Willi.

Nowi panowie, którzy przybyli do willi, musieli się szybko spakować i wrócić do Polski. Zresztą podobnie jak pozostałe dziewczyny z Casa Amor. Po wszystkim przyszedł czas na szczere rozmowy; Arsen wyznał Angeli, że całował się w Casa Amor! Poświęciłem się dla grupy - przyznał. Stella też postanowiła porozmawiać z Piotrem... Oj, mina Piotra mówiła wiele, gdy dowiedział się, że Cezary tak mocno orbitował wokół Stelli. Jeszcze bardziej zdenerwowało go to, że dziewczyny nakręcały Stellę na nowego faceta! Za to Cezary wydaje się być cały czas rozczarowany tym, że wybrała go Ania a nie Stella...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Lili (gość)

  A ja tam sobie oglądam i cieszę się ,że tych sztucznych lal jest mniej niż w zeszłym sezonie . A mężczyźni no cóż nie w moim typie Ale chudrlaków nie chciałabym oglądać w tej pięknej scenerii . Czekam na rozwój wydarzeń z niecierpliwością i wolę oglądać takie programy niż powtórki filmów.

  30.03.2021 15:59
 • jan (gość)

  Stella tfój piotrek nie zasługuje na CIEBIE

  30.03.2021 13:29
 • @~~~ (gość)

  Z tych nowych będących w programie na moment najbardziej obciachowi byli ci z jukej, ta zapuchnięta świnka z powiększonymi warami, co ledwo gadała i ten chudy paź z postępującą łysiną, co podbijał do andźeli, chciał jej pacan zaimponować akcenten, jebłem jak to usłyszałem...żałosne, że takiego sprzętu jak ci dwoje z dołów społecznych ściany wschodniej na wyspach jest cały wysyp.

  30.03.2021 02:42
 • Ula (gość)

  To nie oglądaj jak ci się nie podoba

  30.03.2021 00:57
 • Aga (gość)

  Niech ten Maciek już odejdzie z programu... Błagam... co za jakiś kretyn. Nie wie jak rozmawiać z dziewczynami... pretensje ma do każdej, ciągle mu coś nie pasuje... Zero energii... normalnie nudny śpioch... fuu

  29.03.2021 23:21
 • jan (gość)

  Waleria i Piotr najładniejsza para

  29.03.2021 19:59
 • Goal

  #Google będzie płacić konsekwentnie od 27485 do 29658 dolarów za zrobienie zdjęcia w Internecie z domu. Dołączyłem do tej akcji 2 miesiące temu i zarobiłem 31547 $ w moim pierwszym miesiącu k z tej akcji h. Mogę powiedzieć, że moje życie uległo całkowitej poprawie! Przyjrzyj się temu, co robię .....> www.works79.com

  29.03.2021 15:10
 • Bob (gość)

  W pale się nie mieście jak można oglądać te pierdolety tych wipizdzonych chłopów i te sztuczne głupie laly kto kręci te beznadziejne show

  29.03.2021 08:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×