"Love Island. Wyspa miłości 3" odcinek 3. Karolina Gilon zarządziła kolejne przeparowanie! Ania i Waleria odbiły koleżankom partnerów!

W 3. odcinku "Love Island. Wyspa miłości 3" poznaliśmy wyniki pierwszego przeparowania. Którą z dziewczyn wybrał nowy Islander? Nowe pary poszły też na pierwsze randki. Sprawdź, co tym razem wydarzyło się w "Love Island. Wyspa miłości 3".

Multimedia

"Love Island. Wyspa miłości 3" odcinek 3. - co się wydarzyło?

Na Wyspie Miłości przyszedł czas na finał przeparowania. Piotr w poprzednim odcinku nie tracił czasu i z wielkim zaangażowaniem poznawał wszystkie Wyspiarki. Teraz podjął ostateczną decyzję a jego wybór padł na Natashę. -Wybrałem ją, bo dobrze się przy niej czuję - wyznał, w pokoju zwierzeń dodał jednak, że decyzję podjął w ostatniej chwili. Waleria i Daniel zostali singlami i musieli walczyć o pozostanie w programie.

Tymczasem Mateusz od razu zaczął wzmacniać więź z Aleksandrą i zachwalać jej wcięcie w talii. Natasha odetchnęła z ulgą. Jej relacja z Danielem nie miała przyszłości. -Z Piotrkiem mamy więcej tematów do rozmów - oceniła.

Wszyscy uczestnicy nowej edycji randkowego show Polsatu! Skąd są? Ile mają lat? Kto z nich zdobędzie miłość i pieniądze?Zobacz więcej

Następnego dnia Aleksandra z Mateuszem i Piotrek z Natashą wybrali się dziś na pierwsze randki. Był szampan, truskawki i kilka szczerych zdań na kolorowych kartkach. Druga para z nieco większym dystansem grała w prawda czy wyzwanie. W końcu jednak się rozkręcili i zatańczyli wspólnie seksowny taniec.

Daniel próbował poderwać Olę, a Ania wyjaśnić sprawę z Dawidem, bo bardziej podoba jej się Maciej. Waleria dość krytycznie oceniła Daniela w rozmowie z Natashą. -Nie jest w moich kryteriach wizualnych - oceniła. Wieczorem przyszedł czas na imprezę w stylu disco.

Do willi wkroczyła w końcu Karolina Gilon - dała wszystkim 15 minut na ogarnięcie, przepytała nowe pary i przypomniała im, że to nie jest program o przyjaźni. Tak rozpoczęło się kolejne przeparowanie! Stella wybrała Piotra Szczurka, Ania wybrała Macieja, Waleria wybrała nowego - Piotra, Aleksandra postawiła na Mateusza, Ola wybrała Dawida, a Natasha musiała wybrać Daniela.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×