"Love Island. Wyspa miłości 3" odcinek 33. Kto odpadł z programu, a kto został? Czy wreszcie zobaczymy miłosny żar i w niego uwierzymy?

Za nami już 33. odcinek trzeciej edycji programu "Love Island. Wyspa miłości". W tym odcinku, znowu jakby nieco mdłym - pomimo wiszącego nad niektórymi widma końca udziału w show - dowiedzieliśmy się, komu będziemy mogli dalej kibicować. Sprawdźcie, co się wydarzyło!

Multimedia

W tym odcinku 'Love Island. Wyspa miłości 3" widzowie zadecydowali, kto odpada z programu. Ostatnią noc Angela i Arsen spędzili w "Kryjówce", a dzień po usłyszeliśmy ich miłosne mruczando.

Wkręciłem się w ciebie - powiedział Arsen Angeli, a ona zwierzyła się dziewczynom:

Ciężko mi tak to teraz nazwać, ale zakochuję się. Rozmawialiśmy o wszystkim, o naszym podejściu do seksu. Między nami jest taka totalna chemia i silne uczucia, pożądanie i w ogóle, że nawet nie wiedziałam, że tak się da. Jestem prawie pewna, że po tym programie w tym związku będziemy.

W poprzednim odcinku ona robiła mu maseczkę, a on jej pokazywał kajak, ale te końskie zaloty nie pomogły. Tej pary już nie zobaczymy. Widzów nie przekonali - ci oddali na nich zaledwie 5 procent głosów.

Był "małżeński" tor przeszkód, który wygrali Mateusz i Caroline.

Tęsknoty Piotrka, urodziny Arsena, masaż, a w tle... kozy!Zobacz więcej

Ani informacja o pozostaniu w programie, ani wieści o konieczności jego opuszczenia nie wykrzesały z "wyspiarzy" większych emocji. Czyżby byli już znudzeni sobą nawzajem? Czy to zaraźliwe i widzowie też mają już dość niemrawych umizgów, w kontekście których pojawienie się żaby w basenie było wydarzeniem?

No wrescie lizaki odeszli bo ciężko było na nich patrzeć.

Piotrek od Stelli to , o mało w gacie nie narobił, tak się bał, tylko sztuczny uśmiech sobie przykleił, CJ i Mati ❤, Ania i Czarek ❤ Waleria fałszywa....

Ten sezon to porażka. Dwa poprzednie byly o wiele lepsze, jestem rozczarowana. 🙄🙄🙄

Teraz będą odcinki słodko pierdzące 🤣🤣🤣 Walkę o kasę uważam za rozpoczętą!

Trochę to bezsensowne że widzowie zagłosowali i zadecydowali tym sposobem kto odpada z programu a następnie każe się uczestnikom wybierać kto ma odpaść. To po co te SMS-y jak i tak zrobią po swojemu

Ojej,flaki z olejem do domu👍

Spotkamy się w niedzielę 11.04 w wielkim finale! Jak sądzicie, która para zwycięży w trzecim sezonie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Fuj (gość)

  Ale ta stela ohydnie wygląda na tym zdjęciu, kawał z niej wieprza, maszyna wielkości przegubowego autobusu. Nie ma mowy by ją nosić na rękach taki gabaryt jedynie można przemieszczać wózkiem widłowym...dziś pewnie kiczowata stela i jej krasnal wylecą z hotelu, przyjaciele o to zadbają.

  08.04.2021 14:44
 • Becia (gość)

  Arsen super gościu, ale Angela rozpieszczona, sztuczna, piszcząca lala

  08.04.2021 10:13
 • Dwa raki (gość)

  Bardzo się cieszę, że ten zasuszony produkt chirurgii plastycznej ansielina z tym mongołem ansemem z upadliny polecieli w huj...teraz będą mieli miodowy miesiąc na pudelku a później znikną, każdy w swoim świecie - ansielina na kamerkach będzie się wypinać z przerwą na modeling w abudabi z szejkami a arsem może polegnie w boju sławy upadliny pod donbasem. Pies ich jebał jednakowo.

  08.04.2021 01:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×