"Love Island. Wyspa miłości 3" odcinek 6. Maciej chce odbić dziewczynę Mateuszowi? Konflikt Piotrka i Walerii! Dawid wyznał, że uprawiał seks z ponad 30 dziewczynami!

Za nami 6. odcinek programu "Love Island. Wyspa miłości 3". Oj, dzieje się na wyspie miłości! Niektórzy panowie chyba poczuli się zbyt pewnie i zaczęli się rozglądać za nowymi partnerkami. Podczas przeparowania będzie gorąco! Sprawdźcie, co wydarzyło się w 6. odcinku "Love Island. Wyspa miłości 3"!

Multimedia

"Love Island. Wyspa miłości 3" odcinek 6. - co się wydarzyło?

Sytuacja na wyspie miłości ewidentnie się komplikuje. Maciek oddala się od Ani. Mężczyzna nie może zrozumieć, że piękna dziewczyna jeszcze nie jest gotowa na dotyk, przytulanie i szeroko pojętą intymność, która w rozumieniu Ani przeznaczona jest dla ludzi w związku. Ania wręcz się rozpłakała, gdy o tym mówiła, zaznaczając, że nie chce stracić Maćka, ale chłopak miał duże problemy ze zrozumieniem swojej partnerki. Widać, że w jego głowie jest już ktoś inny, a konkretnie Karolina i Aleksandra.

Zainteresowanie Maćka Caroline nie podoba się Mateuszowi, który wręcz nie może oderwać się od kanadyjskiej piękności. Ciągle tylko się przytulają, całują i są niemalże nierozłączni. Dojdzie do konfliktu, gdy Maciej na pełnej wkroczy do gry? Jeżeli jesteśmy przy grze... podczas zespołowej gry okazało się, że Dawid uprawiał seks z ponad 30 kobietami! Natasha skomentowała to krótko:

To trochę obrzydzające.

Nowa edycja programu wystartowała! Kto okazał się najlepszy i zaskoczył swoją kreacją i wykonaniem?Zobacz więcej

Przy okazji okazało się też, że Ania została... przyłapana w samochodzie podczas seksu przez policję! Kto by się tego spodziewał! Później Maciej postanowił o swoim "problemie" z Anią porozmawiać z Piotrkiem. Zrobił mi się kipisz w głowie - wyznał Maciej. Piotrek doradził mu krótko: Musisz porandkować z innymi. Cóż, Ania nie będzie zachwycona. Karolinę bym ogarnął, pokazałbym jej kto tutaj rządzi - wyznał koledze Maciek.

Później sytuacja skomplikowała się u... Piotra i Walerii! Mężczyzna postanowił potańczyć z Natashą, z którą wcześniej był w parze. Parkietowe hulanki ewidentnie nie podobały się Walerii. Piotr zapewniał swoją programową partnerkę, że Natasha jest tylko koleżanką. Jasne, jasne, po prostu Piotrek szuka innej opcji. Mam do Natashy sentyment - wyznał mężczyzna. Oj, będzie się działo podczas przeparowania!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Blue men (gość)

  Beznadziejny program kurtyzany i alfonsi Nie obrażając kurtyzan

  09.03.2021 23:11
 • Lucy (gość)

  Najgorszy i najgłupszy jest Piotrek i najstarszy

  07.03.2021 19:22
 • Gość (gość)

  Wydaje mi się, że większość tylko skupia się na sobie.Goście są już koło 30-stki pstro w głowie.Dojrzali panowie szukają stabilizacji patrzą i wiedzą czego chcą, tutaj widać sporą niedojrzałość.Sam Mateusz zachowuje się jakby przyjechał tylko i wyłącznie z jedną potrzebą wiadomo jaką...

  07.03.2021 15:41
 • Gość (gość)

  W przypadku Mateusza to widać, że gość jest niedojrzały i patrzy tylko przez pryzmat swojego przyrodzenia.Maciek nie dziwię się, że tak zareagował dziewczyna jest dziwna przecież przytulanie to nie jest akt seksualny.

  07.03.2021 15:35
 • Brzoza (gość)

  Ania niby wydaje się super ale dziwnie się zachowuje. Podczas ostatniej gry zamiast wybrać swojego partnera, to wybrała innego i jeszcze go pocałowała (czy tam się całowali, już nie pamiętam), a Maćkowi nie każe się nawet przytulić. Ewidentnie leci w kulki i zamiast powiedzieć chłopakowi "słuchaj nie ma tego flow to koniec" to robi szopkę żeby w razie przeparowania mieć spokojny grunt pod nogami.

  07.03.2021 10:56
 • Gabi (gość)

  Najlepiej Mateusz do Oli rozmawialismy tak rozmawiałem aż gardło mnie bolało dobry jest😀😂😂

  06.03.2021 20:52
 • Prostak (gość)

  Program jest zajebisty, w końcu coś na światowym poziomie...crystiny, stelle, natashy i to corne coś z wymionami na wysokości kostek.

  06.03.2021 18:33
 • Ja (gość)

  Co za wstyd 😛a oni zupełnie bez wstydu żałosne

  06.03.2021 15:28
 • Lis (gość)

  Małe mózgi, botox i sterydy

  06.03.2021 12:46
 • Fox (gość)

  Patologia w najczystszym wydaniu

  06.03.2021 12:43
 • Marta (gość)

  Ta Karolina jest chyba za bardzo nadpobudliwa .Mnie się ona nie podoba-sam plastik i pusto w głowie.

  06.03.2021 09:48
 • Gargamel (gość)

  Telewizyjna agencja towarzyska, nic więcej.

  06.03.2021 08:10
 • Louise (gość)

  Kibicowałam i będę kibicować Maćkowi, ale tylko wtedy, jeśli będzie w parze z Anią. Dziewczyna wydaje się prawdziwa, rozsądna, naturalna uroda.

  06.03.2021 02:46
 • Figa (gość)

  Kanadyjska piękność? Wygląda jak setki jej rówieśniczek. Sztuczna i pospolita uroda.

  06.03.2021 02:43
 • Agi (gość)

  Mam wrażenie że czym starsi tym głupsi totalni pozoranci w tym sezonie zakłamani, dwulicowi aż naprawdę trudno się ich ogląda.

  05.03.2021 23:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×