"Love Island. Wyspa miłości 3". Oliwia Knapek znowu będzie szukała miłości w programie?! Piękna blondynka jest już w Hiszpanii

"Love Island. Wyspa miłości", czyli najgorętsze show w telewizji trwa w najlepsze. Telewizja Polsat zapowiedziała, że nad willę nadciąga już huragan emocji. Co się wydarzy? W sieci pojawiły się plotki, jakoby Oliwia Knapek z 2. edycji "Love Island" miała dołączyć do ekipy. Piękna blondynka jest już w Hiszpanii. Czy znowu będzie szukała miłości w programie?

Multimedia

"Love Island. Wyspa miłości" na antenie Polsatu od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:10

Trzeci sezon "Love Island. Wyspa miłości" zaskakuje na każdym kroku. Największe miłosne zawirowania jednak dopiero przed nami. Tym razem producenci show przygotowali dla widzów coś specjalnego, a Wyspiarze nie mają pojęcia co ich czeka..

Spragnieni miłosnych uniesień uczestnicy od 3 tygodni zamieszkują luksusową willę w Hiszpanii. Islanderzy mają za sobą pierwsze zauroczenia i romantyczne wyznania, ale także ukłucia zazdrości i gorycz porażki czy rozstania. Część z nich poznała się już na tyle aby zdecydować czy chcą tworzyć oficjalną parę po opuszczeniu programu. Ale czy można być czegokolwiek pewnym? Układ sił na Love Island zawsze może się zmienić…

Angela odbije Ani Arsena?! Mateusz każe Caroline... mniej jeść! To koniec ich związku?Zobacz więcej

Oliwia Knapek znowu będzie szukała miłości w "Love Island"?

Niebawem na Wyspie Miłości nastąpi prawdziwe trzęsienie ziemi, które sprawi, że żaden z uczestników nie będzie mógł czuć się bezpiecznie. Szczegóły poznamy już we wtorek 23 marca. Po tej informacji w sieci zaroiło się od plotek. Niektórzy sugerują, że do wyspiarzy dołączy Oliwia Knapek z 2. edycji "Love Island. Wyspa miłości", która niedawno ogłosiła rozstanie z Mikołajem Cieślą.

Czy piękna blondynka znowu będzie szukała miłości w programie? Pewności nie ma, ale Oliwia Knapek jest już w Hiszpanii, podobno spędza tam urlop.

Co ciekawe, plotka o tym, że Oliwia Knapek może dołączyć do Wyspiarzy i Wyspiarek w "Love Island. Wyspa miłości 3" nie ucieszyła widzów.

Mam nadzieję, że to nie będzie odgrzewanie byłych uczestników...

Tak długo czekałam aż Oliwia odpadnie w poprzedniej edycji bo oglądać się nie dało że jak teraz wejdzie przestaje oglądać...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Krul margor (gość)

    No liczę, że ten huragan oznacza wprowadzenie minimum dwóch ciepłych + rafalali, tak by następnego dnia wybierali sobie parterów.

    21.03.2021 19:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×