"Love Island. Wyspa miłości 3". Stella odpiera zarzuty dotyczące swojego związku z Piotrem! "Jest dominujący, ale ja lubię takich facetów"

Stella i Piotr z trzeciej edycji "Love Island. Wyspa miłości" byli parą, która wzbudzała chyba najwięcej emocji! Dziś Stella odpiera zarzuty internautów! Dalej jest z Piotrem? Sprawdź szczegóy!

Multimedia

Stella z "Love Island" o swoim związku z Piotrem

Stella i Piotr poznali się w "Love Island. Wyspa miłości 3", a ich relacja była jak prawdziwy emocjonalny rollercoaster! Widzowie zauważyli, że islander dominuje w tym związku i nazywali go nawet "dyktatorem". Także inni wyspiarze zauważyli, że Stella zachowuje się, jakby bała się Piotrka i próbowali coś z tym zrobić. Oni jednak do końca swojej przygody z programem zostali razem.

Finaliści programu wrócili do Polski! Caroline i Mati oraz Waleria i Piotrek nie szczędzą sobie czułości!Zobacz więcej

Teraz, po powrocie do Polski, nadal pielęgnują swój związek. Co więcej, Stella w rozmowie z serwisem "Pomponik", skomentowała zachowanie partnera i nie uważa, by ich związek był toksyczny.

Nie, nie steruje mną. Po prostu ja uwielbiam jego słuchać, to jest miód na moje uszy. Jest dominujący - to fakt, stanowczy i konkretny, ale, jak mówiłam wcześniej, ja lubię takich facetów, więc w niczym mi to nie przeszkadza. Ja też próbuję się trochę buntować, on to widzi i chyba mu się też to podoba, więc jest "docieranko" - wyznała była islanderka.

Żeby potwierdzić swoje słowa, Stella zdradziła również, że zamierza wkrótce zamieszkać z Piotrem!

Mam w planach przeprowadzkę do Piotra. Muszę ogarnąć wszystkie sprawy i działam. W niedalekiej przyszłości wszystko się wydarzy.

Czy ich relacja przetrwa? Czas pokaże!

Angela i Arsen komentują pocałunek islandera z Natalią w Casa Amor! Już się rozstali?!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×