"Love Island. Wyspa miłości 4" FINAŁ. Magda i Wiktor zwycięzcami czwartej edycji programu! Przypominamy drogi do zwycięstwa finałowych par!

Do programu zgłosili się aby przeżyć przygodę życia i znaleźć miłość! Za nami finał czwartej edycji randkowego show „Love Island. Wyspa miłości”! Trzy pary dowiedziały się, która z nich wygrała w głosowaniu Widzów. Oni stwierdzili, że już i tak wygrali miłość, bo rzeczywiście każda z trzech historii to prawdziwa love story.

Multimedia

"Love Island. Wyspa miłości" zwycięzcy 4. edycji

W wyścigu po zwycięstwo pozostały trzy pary: Magda i Wiktor, Aleksandra i Adrian oraz Paulina i Andrzej. Każda z nich przeszła swoją drogę do miłości, nie zawsze łatwą. W finałowym odcinku wyspiątka wspominały wspólne życie w willi, nie zabrakło wzruszeń, śmiechu i łez. W końcu nadszedł kluczowy moment całej czwartej edycji programu: Karolina ogłosiła, że w głosowaniu widzów najmniejszą liczbę głosów zdobyli Paulina i Andrzej, drugie miejsce zajęli Aleksandra i Adrian. Zwycięzcami zostali Magda i Wiktor!

Alex dręczy Jurka o jego przeszłość. Paulina i Andrzej w Kryjówce! Kto dostał 30 minut, by się spakować?Zobacz więcej

Wybór widzów oznaczał, że zwycięska para stanęła przed decyzją: pieniądze czy miłość. Oboje losowali koperty: w kopercie Magdy znalazł się napis „0 zł”, a u Wiktora „100 tys. zł”. On miał rozstrzygnąć czy wybiera pieniądze – wówczas zatrzymuje całą kwotę, czy miłość, co oznacza podzielenie się z Magdą po 50 tys. zł. Znając tę parę wiadomo było, jaka będzie decyzja: Wiktor oczywiście postawił na miłość!

Magda i Wiktor

Magda z Wiktorem wyznali sobie miłość. Kogo wygnano z raju?Zobacz więcej

Magda od początku imponowała rozsądkiem i trzeźwą oceną sytuacji. W kolejnych parach szybko dokonywała rzeczowej oceny i gdy dochodziła do wniosku, że nie ma szans na miłość, jasno o tym mówiła. Wiktor od początku stworzył parę z Pauliną. Wydawało się, że powstanie trwały związek, ale okazało się, że dziewczyna nie jest w stanie mocniej się otworzyć. Rozstanie było szybkie i definitywne. Związanie się Magdy i Wiktora pokazało moc harmonijnie rozwijającego się uczucia. Widać było ich rosnące obustronne zaangażowanie i to, jak zaczynają snuć poważne plany na przyszłe wspólne życie. O tym, że łączy ich prawdziwa miłość wszyscy wiedzieli już od jakiegoś czasu, a niedawno, w Kręgu Ognia, Wiktor zdobył się na oficjalne wyznanie.

Aleksandra i Adrian

Adrian na Wyspie od początku próbował szczęścia w kilku parach. Mimo starań z obu stron z żadną z wyspiarek nie znalazł takiej głębi uczuć, aby stworzyć relację prowadzącą do miłości. Dopiero wejście Aleksandry sprawiło, że jego serce zabiło żywiej i, po raz pierwszy w swoim życiu, czuł determinację, żeby walczyć o względy kobiety. Dziewczyna jednak jako pierwszemu dała szansę Arkowi, ale szybko okazało się, że on zawiódł jej zaufanie. Mocne wsparcie ze strony Adriana w trudnym momencie pokazało Aleksandrze, że on jest facetem, na którego może liczyć. Dalej wydarzenia potoczyły się w bardzo szybkim tempie, oboje zaangażowali się w związek, ukoronowany wzajemnym wyznaniem miłości tuż przed finałem.

Paulina i Andrzej

Andrzej od pierwszych chwil programu zainteresował się Pauliną, jednak ona wciąż była wybierana przez innych wyspiarzy. Dziewczyna w żadnej z relacji nie potrafiła się otworzyć i znaleźć takich uczuć, których oczekiwała. Andrzej cierpliwie czekał, aż w końcu udało mu się stworzyć z nią parę. Niestety sytuacja z poprzednich relacji wydawała się powtarzać: Paulina doszła do wniosku, że i z Andrzejem nie będzie w stanie zbudować trwałego związku. W czasie jego pobytu w Casa Amor napisała do niego list, w którym zrywała i przy przeparowaniu zmieniła parę. Mimo że dziewczyna zwróciła mu wolność, Andrzej wrócił z Casa bez nowej partnerki z wolą walki o jej uczucie. Ponowne spotkanie obojga uświadomiło Paulinie, że popełniła błąd. Przy najbliższej okazji wrócili do siebie, tym razem nic już nie stanęło na przeszkodzie uczuciu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • @ (gość)

  Świetnie, że wygrali wiktor z magdą, zasłużyli. Adrjan i ten koń aleksandra niech wypasają owce a durny andrzej niech wraca do swojej dziury płakać za pauliną kurtyzaną z dubaju.

  11.10.2021 23:51
 • bbb (gość)

  powinno byc odwrotnie bo Aleksandra i Adrian zasluguja na 1 miejsce

  11.10.2021 13:24
 • magda (gość)

  slusznie

  11.10.2021 13:04
 • Zocha (gość)

  To było do przewidzenia kto wygrał,od początku przyjęli taktykę na wygranie tego programu,uczucia na pokaz ,bez emocji i to przekonywuje widzów,ściema ściema

  11.10.2021 05:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×