"Love Island. Wyspa miłości 4" odcinek 28. Edyta przyjęła mocny cios! Adrian wybrał Aleksandrę. Rozmowa Andrzeja z Pauliną skończyła się gorącym pocałunkiem!

Za nami 28. odcinek programu "Love Island. Wyspa miłości 4". Co tym razem wydarzyło się na wyspie miłości? To jeszcze nie koniec zamieszania po wielkim przeparowaniu! U Wyspiarzy coraz więcej sprzecznych i trudnych emocji, bo trudno budować nową relację pod czujnym okiem byłego partnera. Sprawdźcie, co wydarzyło się w 28. odcinku najnowszego sezonu "Love Island. Wyspa miłości".

Multimedia

"Love Island. Wyspa miłości 4" odcinek 28. - co się wydarzyło?

Edyta przyjęła dziś mocny cios! Adrian wyznał jej, że jednak chce być z Aleksandrą. Chłopak natychmiast zabrał się do rzeczy i wygląda na to, że oboje szybko poczuli łączącą ich chemię. -Jesteś tą kobietą, na którą tutaj czekałem - wyznał.

Niepokój udzielił się też Laurze, która brak uśmiechu Arka odebrała jako rodzące się wątpliwości co do ich przyszłości. Dawid nadal rozśmiesza Olę i relacja kwitnie. Paulina uprzedziła Mateusza, że są tylko przyjaciółmi, więc chłopak uznał, że czas porozmawiać z Edytą.

Andrzej i Paulina znowu chcą być razem?!? Adrian wciąż myśli o Aleksandrze! Co z jego partnerką z Casa Amor?Zobacz więcej

Wyspiątka po ostatnich wydarzeniach ewidentnie zasłużyły na chwilę niezłej zabawy. Kolejny quiz znajomości swojej partnerki i kąpiel w razie błędnej odpowiedzi były świetnym odprężeniem po ostatnich nerwowych wydarzeniach.

Najlepiej wypadli Ola i Dawid, którzy jak widać świetnie się już poznali. Andrzej w końcu doczekał się rozmowy z Pauliną, a spotkanie zakończyło się czułym pocałunkiem. -Wiesz, jak mam? Jak widzę cię z daleka, to nie mogę wytrzymać - wyznała zarumieniona dziewczyna. Pocałunkowi Wyspiątka zgotowały owację na stojąco.

Zobacz mnóstwo zdjęć z 28. odcinka "Love Island. Wyspa miłości 4" w galerii!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ewcia (gość)

  Arek sam niewie czego chce od życia z kim tak naprawdę chce być mojim zdaniem on kłamie najlepiej bendzie jak pojedzie do domu

  03.10.2021 21:16
 • Jula (gość)

  Paulina w końcu zaczęła myśleć i poszła za głosem serca super z nich para ja myślę że to bendzie prawdziwy z wiązek na tej wyspie to tu jest miłość

  03.10.2021 21:13
 • Capri (gość)

  Do Jurasik. Życie zweryfikuje aktualny stan. Dopiero po powrocie do szarej rzeczywistości okaże się czy uczucie Pauliny jest mocne i szczere. Andrzej jest już w takim wieku, że chciałby mieć w końcu stałą partnerkę. Jest bardzo zakochany. Ewentualna porażka uczuciowa bylaby dla niego potężnym ciosem.

  02.10.2021 11:49
 • Jurasik (gość)

  Paulina nareszcie dojrzała do tego związku myślę że będzie fajną parapoza wyspa miłości

  02.10.2021 09:56
 • Jurasik (gość)

  Paulina nareszcie dojrzała do tego związku myślę że będzie fajną parapoza wyspa miłości

  02.10.2021 09:56
 • bbb (gość)

  arek klamie

  01.10.2021 23:32
 • Edi (gość)

  Paulina- Andrzej. Tutaj od samego początku nie było wzajemnej chemii. Chemia była tylko w jedną stronę. Nagle Paulina poczuła miętę do Andrzeja. Stał się cud.

  01.10.2021 10:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×