"Love Island. Wyspa miłości 4" odcinek 30. Namiętny pocałunek Jurka i Alex! Zawiłe tłumaczenia Arka! Dziewczyny uwierzyły w to, co mówił?

Za nami 30. odcinek programu "Love Island. Wyspa miłości 4". Widać, że finał programu coraz bliżej, bo emocje wśród uczestników są coraz większe! Działo się! Za nami m.in. namiętny pocałunek Jurka i Alex! Do tego dorzućmy zawiłe tłumaczenia Arka! Dziewczyny uwierzyły w to, co mówił? Sprawdźcie, co wydarzyło się w 30. odcinku "Love Island. Wyspa miłości 4"!

Multimedia

"Love Island. Wyspa miłości 4" odcinek 30. - co się wydarzyło?

W 30. odcinku programu "Love Island. Wyspa miłości 4" widać, że finał coraz bliżej. Zostało niewiele czasu na przekonanie się kto znalazł szczęście w miłości. Z każdym dniem wszyscy czują rosnącą presję, a kolejne wykluczenia z gry zbliżają się wielkimi krokami. Po ostatnim przeparowaniu oraz wyeliminowaniu przez uczestników Edyty i Mateusza pozostało sześć par. Nadal za dużo… Zacznijmy jednak od porcji wyjaśnień Arka i Aleksandry, którym ostatecznie "nie pykło". Porozmawiali wreszcie sam na sam, podali swoje - kompletnie odmienne - wersje i przybili piątkę na zgodę, życząc sobie jak najlepiej. Można i tak.

Kiedyś wielka miłość, dzisiaj skandal. Sylwia Madeńska oskarża Mikołaja Jędruszczaka o kradzież psa!Zobacz więcej

Można odnieść wrażenie, że rozumieją się bez słów, a ostatnio wypowiedzieli te najważniejsze. Magda i Wiktor spontanicznie wyznali sobie miłość w zaskakujących okolicznościach. W obecności wszystkich w Kręgu Ognia zdobyli się na otwartość i powiedzieli "kocham cię". Widać, że mocno mają się ku sobie! Miłość wyznał też Andrzej, a jego ukochana Paulina, chyba nareszcie znalazła przy nim to, czego szukała. Walczył o nią, oddał całego siebie, a ona doceniła cierpliwe starania i szczerze zaangażowała się w umocnienie relacji.

Zderzenie indywidualności Oli i Dawida też przynosi coraz lepsze efekty, bo nawet sprzeczki zbliżają ich do siebie. Dziewczyna odnajduje w młodszym od siebie dowcipnisiu inteligencję, a nawet poważne podejście do życia. Mówi wprost, że coraz bardziej go lubi. Były też buziaki! Aleksandra przeżywa zauroczenie Adrianem. Wygląda na to, że z wzajemnością, skoro chłopak snuje plany przeprowadzki, wspólnego życia i przedstawienia jej swoim rodzicom. Robi się poważnie!

Magda z Wiktorem wyznali sobie miłość. Kogo wygnano z raju?Zobacz więcej

Alex twierdziła, że kocha go jak przyjaciela, mówili sobie, że bardzo się lubią, a Jurek chciał czegoś więcej. Hiszpan zdecydował nawet, że specjalnie dla niej nauczy się flamandzkiego, ale również bardzo chciał ją czule pocałować. Przygotował grunt, zebrał dobre rady, urządził podchody, wyczuł odpowiedni moment i zrealizował swój plan. Namiętnie się całowali! Laura zauważyła zmienność nastrojów Arka. Jego ilość przeżyć i doświadczeń w "Love Island" zrobiła swoje… Oboje postanowili zwolnić tempo, żeby rozwijać swój związek po programie. Chcę wyjść stąd z fundamentem przyjaźni, cokolwiek, a tam ma się toczyć - klarował, że "wypadła mu bateria i nie ma akumulatora". Wystrzelałem się i brakuje mi naboi - szukał porównań. Był szczery, bo nie chciał jej niczego obiecywać i ranić.

Starania uczestników reality show cały czas obserwują widzowie Polsatu. Na koniec poprzedniego odcinka poproszeni zostali o decyzję i w piątek do północy mogli głosować w oficjalnej aplikacji. Mieli wybrać, kto powinien opuścić willę, bo ma najmniejszą szansę na miłość, a Karolina Gilon miała kolejny powód, żeby znów odwiedzić Wyspiarzy, przerwać im wieczorną imprezkę i zgromadzić ekipę w Kręgu Ognia. Ktoś musi odpaść. Na razie wiemy tylko, że Aleksandra i Adrian oraz Magda i Wiktor są bezpieczni. Która z pozostałych par odpadnie? Przekonamy się w kolejnym odcinku!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • gość (gość)

    Dla mnie ola to jedna wielka tragedia, ani ładna, ani mądra, ani ułożona.

    05.10.2021 13:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×