"Love Island. Wyspa miłości 4" odcinek 32. Alex bawi się uczuciami Jurka. Wiktor i Magda znają się najlepiej? Kto ma największe szanse na miłość po programie?

Za nami 32. odcinek programu "Love Island. Wyspa miłości 4". Wyspiątka robiły dzisiaj wszystko, aby sprawdzić, czy ich związki mają szansę przetrwać także poza Wyspą. Były rozmowy o rodzicach, trwałości małżeństw, dzieciach, a na końcu test wiedzy o partnerze. Kto ma największe szanse na miłość po programie?

Multimedia

"Love Island. Wyspa miłości 4" odcinek 32. - co się wydarzyło?

W 32. odcinku "Love Island. Wyspa miłości 4" uczestnicy starali się dać z siebie więcej i jeszcze lepiej poznać swoje drugie połówki. Noc Aleksandry i Adriana w Kryjówce, nastroiły Wyspiarki do rozmów o związkach, planach na przyszłość, dzieciach. Pojawiły się wspomnienia z dzieciństwa, o niekiedy trudnych chwilach, więc polały się łzy.

Arek i Laura wracają do Polski! Adrian i Aleksandra trafili do kryjówki!Zobacz więcej

Panowie we własnym gronie skupili się na rozmowach o seksie. Doszli do wniosku, że warto poczekać na odpowiedni dla obojga moment. Jurek był zdezorientowany ostatnim zachowaniem Alex, która z jednej strony zadecydowała, że będą przyjaciółmi, ale z drugiej nadal go całuje, a w nocy się przytula. Islanderzy jak zwykle stanęli na wysokości zadania i wsparli kolegę.

Rozmowy rozmowami, ale przyszedł czas na egzamin: quiz wiedzy o swoim partnerze. Były pytania o imiona rodziców, znak zodiaku czy cel wymarzonej podróży swojej drugiej połówki. Odpowiedzi na tabliczkach niekiedy się różniły, ale częściej pokrywały. Wygrali Wiktor i Magda. Po gimnastyce umysłu Islanderzy poddali się testowi sprawnościowemu w stylu hawajskim i przystąpili do konkurencji - pocałunek przez orzech kokosowy. Zwycięzcami zostali Aleksandra i Adrian, którzy zafundowali sobie nagrodę w postaci namiętnego pocałunku.

Zobacz zdjęcia z 32. odcinka "Love Island. Wyspa miłości 4"

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Qpy obie (gość)

  olka i aleksandra najbrzydsze kukły tej edycji

  06.10.2021 20:26
 • Hubi (gość)

  Polsat musi coś wymyślić może jeszcze jakiś boy i girl bo sieje nudą , porobiły się żelazne pakty , wszyscy się okopali i maja wakacje Miłości tam nie widać , tylko wątpliwe przyjaźnie , krótkotrwałe niezobowiązujące związki chyba jedna ze słabszych edycji

  06.10.2021 11:41
 • Hubi (gość)

  Aleksandra to niezła aktoreczka po trupach do finału , inwestycja w skalpel musi się zwrócić. Ten Adrian raczej zgrywa mądrego , bo trudno tego niezauważyć Kryjówka pokazała że tam nic nie ma ona niechciala masażu a ten godzinę brał prysznic i czas zleciał

  06.10.2021 11:34
 • Viola (gość)

  Dokładnie. Cwaniaki. Umówili się i udają miłość; Zero problemów. "Idealni". Nie wróżę im przyszłości. Podejrzewam ustawkę z TVN

  06.10.2021 08:35
 • Ilona (gość)

  Najbardziej sztuczna para to Magda i Wiktor,pozbawiona emocji,to,że wciąż całują,to ich taktyka na wygranie

  06.10.2021 05:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×