love island wyspa miłości 4

"Love Island. Wyspa miłości 4" FINAŁ. Magda i Wiktor zwycięzcami czwartej edycji programu! Przypominamy drogi do zwycięstwa finałowych par!

Do programu zgłosili się aby przeżyć przygodę życia i znaleźć miłość! Za nami finał czwartej edycji randkowego show „Love Island. Wyspa miłości”! Trzy pary dowiedziały się, która z nich wygrała w głosowaniu Widzów. Oni stwierdzili, że już i tak wygrali miłość, bo rzeczywiście każda z trzech historii to prawdziwa love story.

11.10.2021Love Island. Wyspa miłości

"Love Island. Wyspa miłości 4" odcinek 35. Test z wiedzy o uczestnikach i wzruszające wyznania! Nie wszyscy usłyszeli "kocham cię"?

Zostały trzy pary, które dzisiaj stanęły naprzeciwko siebie i powiedziały drugiej połówce napisane wyznania. Starannie się do tego przygotowali, więc wzruszeń i łez nie zabrakło! Padły piękne i poruszające słowa o związkach i miłości! Co wydarzyło się w 35. odcinku "Love Island. Wyspa miłości"? Sprawdź!

08.10.2021Love Island. Wyspa miłości

"Love Island. Wyspa miłości". Znamy finałowe pary. Kto zdaniem widzów wygra 4. edycję programu? Paulina i Andrzej są faworyzowani?

W programie "Love Island. Wyspa miłości" zostały już tylko trzy pary. Do finału dostali się: Aleksandra i Adrian, Magda i Wiktor, Paulina i Andrzej. Widzowie już spekulują, którzy uczestnicy zostaną zwycięzcami. Kto zdaniem internautów wróci do Polski jako wygrany? Niektórzy twierdzą, że jedna para jest mocno faworyzowana przez Polsat.

08.10.2021Love Island. Wyspa miłości

"Love Island. Wyspa miłości 4" odcinek 32. Alex bawi się uczuciami Jurka. Wiktor i Magda znają się najlepiej? Kto ma największe szanse na miłość po programie?

Za nami 32. odcinek programu "Love Island. Wyspa miłości 4". Wyspiątka robiły dzisiaj wszystko, aby sprawdzić, czy ich związki mają szansę przetrwać także poza Wyspą. Były rozmowy o rodzicach, trwałości małżeństw, dzieciach, a na końcu test wiedzy o partnerze. Kto ma największe szanse na miłość po programie?

05.10.2021Love Island. Wyspa miłości

"Love Island. Wyspa miłości 4" odcinek 30. Namiętny pocałunek Jurka i Alex! Zawiłe tłumaczenia Arka! Dziewczyny uwierzyły w to, co mówił?

Za nami 30. odcinek programu "Love Island. Wyspa miłości 4". Widać, że finał programu coraz bliżej, bo emocje wśród uczestników są coraz większe! Działo się! Za nami m.in. namiętny pocałunek Jurka i Alex! Do tego dorzućmy zawiłe tłumaczenia Arka! Dziewczyny uwierzyły w to, co mówił? Sprawdźcie, co wydarzyło się w 30. odcinku "Love Island. Wyspa miłości 4"!

03.10.2021Love Island. Wyspa miłości

"Love Island. Wyspa miłości 4" odcinek 28. Edyta przyjęła mocny cios! Adrian wybrał Aleksandrę. Rozmowa Andrzeja z Pauliną skończyła się gorącym pocałunkiem!

Za nami 28. odcinek programu "Love Island. Wyspa miłości 4". Co tym razem wydarzyło się na wyspie miłości? To jeszcze nie koniec zamieszania po wielkim przeparowaniu! U Wyspiarzy coraz więcej sprzecznych i trudnych emocji, bo trudno budować nową relację pod czujnym okiem byłego partnera. Sprawdźcie, co wydarzyło się w 28. odcinku najnowszego sezonu "Love Island. Wyspa miłości".

30.09.2021Love Island. Wyspa miłości

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×