"Love Island. Wyspa miłości 5" odcinek 11. Ania i Roksana spiskują przeciwko Julii! Oliwia i Konrad lądują w kryjówce!

Za nami 11. odcinek programu "Love Island. Wyspa miłości 5". Dzieje się! Ania i Roksana spiskują przeciwko Julii! Oliwia i Konrad lądują w kryjówce! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzyło się w 11. odcinku "Love Island. Wyspa miłości 5".

Multimedia

"Love Island. Wyspa miłości 5" odcinek 11. - co się wydarzyło?

Nie zabrakło emocji w 11. odcinku "Love Island. Wyspa miłości 5". Miłosnych zawirowań między Anią i Włodkiem ciąg dalszy… Chłopak poprosił partnerkę na rozmowę, ponieważ miał dosyć jej niezdecydowania. Nie rozumiał, dlaczego Islanderka nagle się od niego odwróciła – Szukasz drogi wyjścia – podsumował. – Szukam najlepszej dla siebie osoby – broniła się Ania. Zirytowany 24-latek postanowił wziąć sprawę w swoje ręce i poinformował ją, że nie chce być opcją zapasową. Temat wydaje się być zakończony!

Związek Włodka i Ani rozpada się na oczach widzów! Julia skacze z kwiatka na kwiatek? Kolejna osoba odpadła!Zobacz więcej

Miłość kwitnie za to między Julią a Kubą. Jedyną osobą niezadowoloną z tego faktu jest Roksana. Wyspiarka chyba zadurzyła się w uczestniku i jest jej przykro, bo nie widzi dla siebie na razie innej opcji w programie. Gdy tylko Julka poszła się zdrzemnąć, Roksana poprosiła Kubę o rozmowę i raz jeszcze pokazała, że jest nim zainteresowana. Chłopak nie był zaskoczony, stwierdził, że zdaje sobie sprawę z jej uczuć, a cała sytuacja miesza mu w głowie. Przed Kubą ciężki orzech do zgryzienia...

Wieczorem Islanderzy postanowili zagrać w „prawda czy wyzwanie” - były pikantne pytania i wiele pocałunków. Ania, wymyślając zadanie dla Kuby, miała nadzieję, że pomoże Roksanie i chłopak zwróci się w jej stronę. Jednak, gdy przyszło co do czego, Góral namiętnie pocałował Julię. To chyba jasny sygnał, w którym kierunku podążają jego uczucia. Niezręcznie zrobiło się za to między Anią, Włodkiem i Sidiki... Włodek, mimo wcześniejszego rozstania wybrał do pocałunku właśnie ją, podobnie jak Sidiki. Dziewczyna nie była zadowolona z przebiegu gry i stwierdziła, że zrobiło się niesmacznie.

Wszyscy uczestnicy nowej edycji randkowego show Polsatu! Kto walczy o miłość i pieniądze? Skąd są? Ile mają lat?Zobacz więcej

Niewinna zabawa spowodowała też kilka innych spięć. Ani i Roksanie nie podoba się zachowanie Julii. Uważają, że ta wbija szpilkę w grupę. Postanowiły porozmawiać o Julii z Oliwią i zdradziły jej co usłyszały wcześniej od Radka, który powiedział, że Julia zgłosiła się do programu tylko po to, aby zyskać popularność i nie zależy jej na budowaniu relacji. Zaskoczona Oliwia nie wiedziała co powiedzieć. Postanowiła skonfrontować te wieści z główną zainteresowaną – wyraźnie zdenerwowana Julia oczywiście wyparła się tych słów - Ja tu przyszłam po uczucie, a nie żeby tworzyć parę na siłę. Ta sytuacja nią wstrząsnęła i powiedziała, że odechciało jej się pobytu na Wyspie.

Na szczęście przyszedł czas na rozładowanie napięcia i kolejną grę, która sprawdzała zgodność par. Po zabawie Islanderzy otrzymali zadanie – musieli wskazać parę, która jako pierwsza w tej edycji spędzi ze sobą noc w Kryjówce. Uczestnicy wybrali Oliwię i Konrada. Para w której od samego początku mocno buzują emocje, zyskała czas tylko dla siebie. Czy wspólna noc sam na sam wzmocni rodzące się uczucie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • avanti (gość)

  Julia ! Fajna, normalna dziewczyna. Kuba, właściwie Kubuś, chłopczyk wpuszczony do sklepu z zabawkami.

  15.03.2022 21:34
 • Jok (gość)

  Anka sztuczna ,mała intrygantka i zazdrośnica. Mówi jakby miała synchronizator jadu w języczku . O nadmuchanej R nie warto klikać.

  15.03.2022 00:19
 • gosc (gość)

  Ania robi intrygi, potem mówi, że ją to nie interesuje, nie jej sprawa itd. Potem znowu coś wywleka, chociaż niczego nie była świadkiem. Taka cicha woda.

  13.03.2022 22:45
 • gosc (gość)

  Ania robi intrygi, potem mówi, że ją to nie interesuje, nie jej sprawa itd. Potem znowu coś wywleka, chociaż niczego nie była świadkiem. Taka cicha woda.

  13.03.2022 22:41
 • MARIA (gość)

  Ania zachowuje się jak gówniara. Bardzo straciła w moich oczach. Przestałam jej kibicować. Mam nadzieję że odpadnie i dziewczyny będą trzymały sztamę. Okropna baba.

  13.03.2022 19:58
 • gosc (gość)

  Ania i Roksana Intrygantki.

  12.03.2022 21:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×