"Love Island. Wyspa miłości 6". Wszyscy uczestnicy. To oni jesienią będą szukać miłości na wyspie! Uda im się?

"Love Island. Wyspa miłości" – poznajcie wszystkich uczestników 6. sezonu randkowego reality show. Telewizja Polsat zaprezentowała już sylwetki spragnionych miłosnych uniesień dziewczyn i chłopaków, którzy zamieszkają w luksusowej willi. Kim są? Kogo szukają? Poznajcie bliżej nowych mieszkańców hiszpańskiej willi.

Multimedia

"Love Island. Wyspa miłości" wraca z 6. edycją już 29 sierpnia, o godz. 22:10 w Polsacie

Już 29 sierpnia widzowie poznają kolejnych atrakcyjnych singli i singielki, którzy przyjechali do słonecznej Hiszpanii, by znaleźć miłość swojego życia i wygrać 100 tysięcy złotych. Na miejscu czekają na nich romantyczne randki oraz gry i zabawy dzięki którym Islanderzy poznają się lepiej i znajdą swoją drugą połówkę. Wyzwaniem dla zbudowanych relacji będą stale pojawiający się nowi, atrakcyjni uczestnicy. Co kilka dni Wyspiarze połączą się w pary, a ci, których uczucie nie zostanie odwzajemnione opuszczą Wyspę Miłości.

Te dziewczyny szukają miłości na wyspie! Uda im się?Zobacz więcej

"Love Island. Wyspa miłości 6". Wszyscy uczestnicy

Już wiadomo, kto jesienią 2022 roku wystąpi w gorącym randkowym show. Od 29 sierpnia od poniedziałku do piątku i w niedziele w Polsacie, a także w soboty w Polsat Go single i singielki szukają miłości. Program znów emocjonuje widzów i zdobywa nowych fanów. Jakie niespodzianki czekają na uczestników 6. edycji "Love Island. Wyspa miłości"? Kim są mieszkańcy hiszpańskiej willi?

W galerii publikujemy zdjęcia i wizytówki wszystkich uczestników 6. edycji "Love Island. Wyspa miłości". Poznajcie chłopaków i dziewczyny ze składu nowego sezonu randkowego reality show!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×