fot. materiały prasowe telewizji Polsat
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze
[7/10]

"Love Island. Wyspa miłości 6". Wszyscy uczestnicy. To oni jesienią będą szukać miłości na wyspie! Uda im się?

KAMIL RYBAK

Wiek: 32 lat
Miejsce zamieszkania: Warszawa
Zawód: Zajmuje się wykańczaniem wnętrz

Życie pokazało mu różne oblicza. Wygląda jak typowy bad boy, ale jego miękkie serce mówi zupełnie coś innego. Potrzebuje dużo czułości, którą sam także dzieli się chętnie. Nie ma problemu z mówieniem o uczuciach, woli też powiedzieć niewygodną prawdę niż milczeć.

Jest zdecydowanym facetem. Jeśli coś robi to na sto procent. Dla niego niema rzeczy niemożliwych. Nie jest typem samotnika i szybko potrafi się zauroczyć.

Ma czarne poczucie humoru i ta cecha często się innym nie podoba. Prowadzi aktywny tryb życia, ale nie jest fitnesowym freakiem. Chciałby, aby jego przyszła partnerka dzieliła razem z nim aktywność fizyczną. Nie ma żadnych kompleksów i nie widzi w sobie wad. Trudne dzieciństwo sprawiło, że razem z mamą i siostrami są dziś dla siebie wsparciem. Ceni więzy rodzinne i marzy o założeniu własnej rodziny.

W przyszłej partnerce szuka aniołka, który będzie diabełkiem tylko dla niego. Woli kobiety, które są niedostępne. Zdobywanie sprawia mu dużą przyjemność. Uważa to za coś o wiele lepszego niż łatwy kontakt z kobietą otwartą i dostępną.

Marzy by wybranka serca była poukładana z otwartą głową, która ma już na koncie jakieś życiowe doświadczenie. Zwykle są to kobiety 25+. Nie zaakceptowałby zdrady, sam nie był nigdy zdradzony i nie zdradził.

[7/10] "Love Island. Wyspa miłości 6". Wszyscy uczestnicy. To oni jesienią będą szukać miłości na wyspie! Uda im się?


×