"Love Island. Wyspa miłości". Ada podpadła widzom! Uwodzi wszystkich facetów w willi?

Ada Śledź to jedna z najbardziej wyrazistych uczestniczek "Love Island. Wyspa miłości". Kiedy bez ogródek zaczęła podrywać Damiana okazało się, że jej zachowanie nie podoba się widzom! Czy Ada uwodzi wszystkich facetów w willi?

Multimedia

Ada z "Love Island. Wyspa miłości" podpadła widzom!

Ada od początku wskazywana była jako jedna z najpiękniejszych i najbardziej interesujących uczestniczek programu "Love Island. Wyspa miłości". Niemal każdy z obecnych w wilii panów chciał bliżej ją poznać. Z czasem okazało się jednak, że zachowanie Ady nie do końca wszystkim pasuje.

Sylwia poznaje prawdę o Bartku, Ada podrywa Damiana, a Agnieszka idzie na randkę z MikołajemZobacz więcej

Najmłodsza Islanderka mówiła, że jeszcze nigdy nie miała chłopaka. Zachowuje się jednak tak, jakby miała dość spore doświadczenie w relacjach damsko-męskich. Widzowie wskazują, że Ada uwodzi każdego z uczestników! Ostatnio zaczęła interesować się Damianem, który jest w parze z Moniką. Nie odmówiła sobie jednak także flirtu z nowo przybyłym Pawłem. Wciąż jej parą jest natomiast Mikołaj, który widząc, jak zachowuje się Ada stwierdził, że jest zażenowany.

Także widzowie i internauci nie pozostawiają na Adzie suchej nitki. Komentują zauważając, że Ada nie panuje nad sobą i nie ma żadnych zahamowań!

Tak wygląda w 100% lojalna dziewczyna 😁 KAŻDY to wie, że KAŻDY jej się podoba a nie Damian. Czy ona do kawy coś sobie wsypuje? Zachowuje się jak po środkach pobudzających

Ada się zaczyna gubić sama w tym wszystkim

Na Adę nie da się już nawet patrzeć. Na to, co ona robi nie ma już słów, jak można się tak nie szanować

Pusta lalka, zarozumiala i nic wiecej 😂😂 zal mi jej trochę 🤷‍♀️

Laska chyba myśli ze jest na kinder balu codziennie inna zabawka

Co będzie dalej z Adą w "Love Island. Wyspa miłości"? Czy będzie musiała opuścić willę, czy jednak utrzyma się w programie? Przekonamy się już wkrótce!

Ada Śledź zostanie nową gwiazdą telewizji? Kim jest uczestniczka programu "Love Island"?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ktotam (gość)

  Ada wcale nie jest pusta ,ma swój plan i bardzo mądrze go realizuje eliminując przy tym kolejnych uczestników. Mamy tutaj prosty przykład z Bartkiem, dlaczego go nie wybrała skoro mówiła, że podoba się jej on z charakteru ?czysta zagrywka. To samo próbowała z Damianem a wcześniej urobila sobie Mikołaja, dziwne ....byla nim tak zauroczona do momentu gdy zostali parą. Jest w tym programie podstawiona jak nic. Buziaczki

  23.09.2019 20:20
 • Lol (gość)

  Głupia Piz i tyle

  19.09.2019 20:20
 • Pat (gość)

  Ada... dziewczyna lekkich obyczajów (tak można stwierdzić oglądając ja w programie) intrygantka, kłamczucha, plotkara, pies ogrodnika, nie szanująca się, lekko tepawa, ma parcie na facetów, chce być naj...po wczorajszym odcinku straciła w oczach chyba całej populacji...

  19.09.2019 08:45
 • Pat (gość)

  Zazenowana

  19.09.2019 08:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×