"Love Island. Wyspa miłości". Ada Śledź okryła gołymi piersiami swojego nowego chłopaka! Celebrytka w końcu się zakochała?

Ada Śledź była gwiazdą 1. edycji polsatowskiego programu "Love Island. Wyspa miłości". Piękna dziewczyna doskonale bawiła się panami w programie, finalnie jednak z nikim nie stworzyła trwałej pary. Czy w życiu prywatnym stało się inaczej?

Multimedia

Ada Śledź lubi robić zamieszanie wokół swojej osoby, a ponadto widać, że dziewczyna absolutnie nie wstydzi się swojego ciała. Kilka dni temu Adrianna Śledź w swoich mediach społecznościowych opublikowała dość odważne zdjęcie, na którym celebrytka gołymi piersiami okryła plecy swojego nowego chłopaka!

Fotografia oczywiście od razu rozpaliła Internautów! Pod zdjęciem możemy przeczytać m.in. (pisownia oryginalna):

Damnnnnn

Jest dobrze🔥

So cute 💞💞😍

"Miłość w czasach izolacji"😁

Ada Śledź zostanie aktorką? Której parze wciąż kibicuje po zakończeniu programu?Zobacz więcej

Ada Śledź niewiele mówi o swoim nowym chłopaku, jednak jakiś czas temu opowiedziała o tym, że po raz pierwszy od dawna jest naprawdę zakochana i zdradziła, jak poznała swojego ukochanego! Okazało się, że dziewczyna szukała podwózki do swojej przyjaciółki. Pod dom Ady przyjechał jej przyjaciel, lecz w aucie był jeszcze jeden mężczyzna, z którym teraz Śledź dzieli życie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×