"Love Island. Wyspa miłości". Ada Śledź przeprowadziła się do Warszawy, żeby robić karierę? Zamieszkała razem z Łukaszem z programu?

Ada Śledź była jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek programu "Love Island. Wyspa miłości". Dziewczyna, mimo młodego wieku, starała się rozbijać kolejne związki, lecz finalnie z nikim nie stworzyła trwałej pary. Czy modelka zamierza rozwinąć swoją karierę po programie?

Multimedia

Ada Śledź już chwilę po wyjściu z "Love Island. Wyspa miłości" zaczęła mocno rozwijać swój Instagram, na którym codziennie jest bardzo aktywna. Kilka dni temu Ada, która na co dzień mieszkała we Wrocławiu, zaskoczyła deklaracją przeprowadzki do Warszawy!

Czy dzięki przeprowadzce do Warszawy kariera Ady Śledź rozwinie się jeszcze bardziej? Uczestniczka programu "Love Island. Wyspa miłości" z pewnością ma taką nadzieję, a na razie w Warszawie zamieszkała u Łukasza z "Love Island", o czym poinformowała w programie "Koło Plotka".

Alex i Łukasz rozstali się! "Mamy różne priorytety życiowe"Zobacz więcej

Ada Śledź na swoim Instagramie w ten sposób poinformowała o zmianie miejsce zamieszkania:

Teraz już mogę oficjalnie potwierdzić - Warszawa ! 🏠🏠❤️🥳 A wy ile mieliście lat jak ,,wyfruneliscie z gniazdka ,, ? 🤪

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • fajna jest (gość)

    Oby jej się udało. Jest ładna, sympatyczna i nie puszcza się w przeciwieństwie do wszystkich porządnych w programie i nie tylko;)

    16.11.2019 19:57
  • Jola (gość)

    Lepiej zrobiłaby gdyby przeprowadziła się nad Bałtyk tam karierę robią śledzie.

    06.11.2019 08:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×