"Love Island. Wyspa miłości". Bartek Bielański wróci do programu? Wiemy, jakie są na to szanse!

Bartek Bielański był jednym z ulubieńców widzów "Love Island. Wyspa miłości", ale po zaskakującej decyzji Sylwii chłopak musiał opuścić słoneczną Hiszpanię. Czy Bartek Bielański wróci jeszcze do programu? Wiemy, jakie są na to szanse!

Multimedia

Bartek Bielański z "Love Island. Wyspa miłości" zaskarbił sobie sympatię widzów, ale nie udało mu się znaleźć drugiej połówki w programie. Po tym, jak wyszło na jaw, że chłopak wolałby pójść do kryjówki z Adą, a nie z Sylwią, z którą od tygodni budował relację, jego związek z tancerką zawisł na włosku. Bartek próbował jeszcze przekonać Sylwię do siebie i swojej szczerości, ale dziewczyna definitywnie go skreśliła. Udowodniła to dobitnie podczas ostatniego parowania. W kręgu ognia postawiła na Pawła, a Bartkowi nie pozostało nic innego, jak spakować się i wrócić do Polski.

Marietta ma siostrę bliźniaczkę! Czy Angelika zamieszka w willi?Zobacz więcej

Bartek wróci do "Love Island"?

Po odejściu Bartka z "Love Island. Wyspa miłości" fani reality-show nie byli zadowoleni. W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy z prośbami o przywrócenie chłopaka do programu. Jakie są szanse na to, że Bartek Bielański wróci do programu? Uczestnik "Wyspy miłości" nie pozostawił widzom żadnych złudzeń.

Odpadłem z programu i to już jest koniec. Nie wracam do programu, skończcie z tymi pytaniami - powiedział na Instastories Bartek Bielański.

Agnieszka pokazuje pazurki! Sylwia na randce z Frankiem!Zobacz więcej

Odpowiadając na pytania swoich fanów na InstaStories Bartek z "Love Island" opowiedział też nieco o relacji z Sylwią. Chłopak przyznał, że szanuje jej decyzję. Trzyma też za nią kciuki i liczy na to, że wygra "Love Island".

No mogę powiedzieć, że przez te kilka tygodni było uczucie między nami. No i jak to można nic nie poczuć do takiej kobiety [...] Sylwia na pewno nie odpadnie z programu, a nawet jeśli będzie głosowanie, to głosujcie, żeby nie odpadła! - dodał były już uczestnik "Love Island".

Zobacz galerię

"Love Island. Wyspa miłości" - o czym jest program?

Grupa singli wprowadza się na kilka tygodni do luksusowej willi, licząc na znalezienie prawdziwej miłości oraz przeżycie przygody życia. Uczestnicy nie mają telefonów i dostępu do internetu, a ich każdy ruch jest śledzony przez kamery. Podczas pobytu łączą się w pary i realizują powierzone im zadania. W kolejnych dniach mogą zdecydować, czy zostać w danej parze, czy ją zmienić. Osoby, którym nie uda się znaleźć partnera, muszą opuścić program. Ich miejsce zajmują nowi uczestnicy. Za pomocą aplikacji widzowie także mogą decydować o losie singli.

Komentarze

Skomentuj
  • Karolina (gość)

    Niech Bartek wróci bardzo tam go brakuje na wyspie.

    05.10.2019 02:35
  • Aneta (gość)

    Niech wrucui brakuje go wtym programie.

    27.09.2019 16:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×